سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » لایحه اعتراضی تاجرنیا به شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر ارسال شد...

لایحه اعتراضی تاجرنیا به شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر ارسال شد

چکیده :علی تاجرنیا از سوی شعبه 26 دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت عمومی به 5 سال حبس ، اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به یك سال حبس و توهین به مسوولان كشور ( رییس جمهور و مجموعه دولت) به 74 ضربه شلاق تعزیری محكوم...


کلمه: وكیل علی تاجرنیا از رسیدگی لایحه تجدیدنظر موكل خود در شعبه 54 دادگاه انقلاب خبر داد.

حمید فاتح‌نیا در گفتگو با ایلنا بااعلام این مطلب افزود: پس از آنكه در اواخر آذرماه لایحه اعتراضی نسبت به حكم موكلم را در شعبه 26 دادگاه انقلاب به ثبت رساندم، روز گذشته به دادگاه انقلاب مراجعه كرده و مطلع شدم كه شعبه 54 دادگاه تجدید نظر برای رسیدگی به لایحه اعتراضی تعیین شده است.

وكیل تاجرنیا با بیان اینكه دادگاه تجدیدنظر در اواخر بهمن ماه درباره پرونده موكلم اتخاذ تصمیم خواهد كرد،اظهارداشت: لایحه اعتراضی تقدیم شده به مرجع قضایی لایحه مفصلی است كه در آن به جزئیات و ایرادات شكلی كه دادگاه بدوی به آن توجه نكرده ،اشاره شده است.

علی تاجرنیا از سوی شعبه 26 دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت عمومی به 5 سال حبس ، اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به یك سال حبس و توهین به مسوولان كشور ( رییس جمهور و مجموعه دولت) به 74 ضربه شلاق تعزیری محكوم شد.

گفتنی است علی تاجرنیا عضو جبهه مشاركت در 29 خردادماه بازداشت و در 16 آبان ماه با تودیع وثیقه یك میلیارد ریالی از زندان آزاد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “لایحه اعتراضی تاجرنیا به شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر ارسال شد”

  1. روح الله گفت:

    >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

    سبز سبزيم ريشه داريم ………..