سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بلاتکلیفی ساسان آقایی روزنامه نگار دربند...

بلاتکلیفی ساسان آقایی روزنامه نگار دربند

چکیده :ساسان آقایی به خانواده‌اش گفته که بازجوئی‌هایش تمام شده، اما اجازه‌ تماس تلفنی ندارد، اگرچه کتباً به ادامه‌ بازداشت و وضع نگهداری غیرقانونی فعلی‌اش اعتراضی نکرده، اما وقتی شفاها اعتراض می‌کند، پاسخ می دهند که فعلا وضعیت تو بلاتکلیفی...


کلمه:خانواده ساسان آقایی به تازگی موفق شدند با او ملاقات کنند. به گفته خانواده این روزنامه نگار، وی از روحیه‌ خوبی برخوردار بوده و با دو دانشجو ، يه سريلانکايي و يک نفر ديگر همبند است.

به گزارش وبلاگ تا آزادی زندانیان دربند، ساسان آقایی به خانواده‌اش گفته که بازجوئی‌هایش تمام شده، اما اجازه‌ تماس تلفنی ندارد، اگرچه کتباً به ادامه‌ بازداشت و وضع نگهداری غیرقانونی فعلی‌اش اعتراضی نکرده، اما وقتی شفاها اعتراض می‌کند، پاسخ می دهند که فعلا وضعیت تو بلاتکلیفی است.

شایان ذکر است پیشتر که پدر ساسان آقایی برای کسب خبر از پرونده و علت نگهداری ساسان، علی‌رغم اتمام مهلت قرار بازداشت به دادسرا مراجعه کرده بود، مسئول قضایی از وجود ساسان آقایی در زندان و وضعیت وی اظهار بی‌اطلاعی کرده بود.

ساسان آقایی روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس،روز یکشنبه اول اذرماه در خانه شخصی خود و توسط ماموران امنیتی بازداشت شد.

به گفته برخی افراد امضای نامه 293 نفر ازروزنامه نگاران فعالان سیاسی و اجتماعی به مراجع تقلید علت اصلی این دستگیری بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “بلاتکلیفی ساسان آقایی روزنامه نگار دربند”

  1. روح الله گفت:

    >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

    سبز سبزيم ريشه داريم ………..