سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » درگیری لفظی واعظی آشتیانی و فردوسی پور در90...

درگیری لفظی واعظی آشتیانی و فردوسی پور در90

چکیده :"با اس ام اس هایی كه به طور گسترده پخش شد خط انحرافی شبكه سه و برنامه 90 مشخص شده است"،"اینا همه جریان هدایت شده ایه مشخصه منبعش از كجاست...


کلمه: روزنامه جهان ورزش نوشت:«با اس ام اس هایی كه به طور گسترده پخش شد خط انحرافی شبكه سه و برنامه 90 مشخص شده است»،این صحبت ها مربوط به مدیرعامل استقلال است كه در برنامه نود 21 دی ماه پشت خط آمد و به جای اینكه در مورد مسوولیت های خودش صحبت كند از مسائلی سخن گفت كه هیچ ارتباطی به او ندارد. مدیر عامل استقلال شب گذشته و در حالی كه آخرین روزهای عمرش را روی صندلی مدیریت اسنقلال می گذراند به جای اینكه در مورد دلایل افت و نتیجه نگرفتن استقلال صحبت كند . داستانی را كه از صبح شروع كرده بود را ادامه داد و تلاش كرد این طور نشان دهد كه او مدیری لایق برای ورزش دولتی است و عده ای از مخالفان دولت سعی دارند بد نامش كنند. او صبح دوشنبه در مصاحبه ای جنجالی شبكه 3 را متهم به تلاش برای بركناری اش كرده بود .

واعظی آشتیانی با ادبیاتی مانند محمد آخوندی سخنگوی سابق سازمان تربیت بدنی و حتی مانند عزیزمحمدی در صحبت هایش در برنامه نود تلاش كرد این برنامه را خط انحرافی نامیده و با سیاسی كردن برنامه نود حاشیه های تیمش را توجیه كند.

او با اشاره به SMSهایی كه به برنامه نود فرستاده شده بود تلاش كرد عادل فردوسی پور را هم در این جریان دخیل بداند و خود را تبرده كندو دقیقا مانند آخوندی و عزیزمحمدی كه تلاش كرده بودند از شهدا و حكومت مایه بگذازند تا رفتارشان را توجیه كنند.او البته از زمان ورود به استقلال همه فعالیت هایش را به همین صورت انجام می داد.مثلا سال گذشته وقتی لیدرهای استقلال علیه او شعار دادند توسط پلیس امنیت تهران به بازداشتگاه برده شدند و تحت لوای پرونده مبارزه با فساد مورد بازجویی قرار گرفتند. حتی شنیده می شد افراد نزدیك به او در بازجویی ها اعترافاتی از لیدرها گرفته اند كه توسط قلعه نویی تطمیع می شدند.

حالا كه واعظی آشتیانی امیر قلعه نویی را ندارد كه متهم به خیانت كند سعی می كند نتیجه نگرفتن استقلال را با حمله به صدا وسیما جبران كند.او برنامه فردوسی پور را منحرف می خواند تا بتواند از این راه چند روز بیشتر به صندلی مدیریت استقلال بچسبد . هر چند كه به نظر می رسد او هم دوره اش تمام شده و باید در پایان دو هفته آینده جای دیگری را پیدا كند.

قسمتی از برنامه شب گذشته :

واعظی اشتیانی قسمتی از صحبت هایش مخالفان خودش رو در سكوها تهدید به پرونده سازی كرد :

” فیلم و عكس تمام این افراد مخالف مشخصه و ما مشغول كامل كردن پازل (پرونده ) این افراد و فرستادن این پازل به مراجع ذی صلاح جهت برخورد با اونا هستیم “

و لحن خشمناك او زمان گفتن این جمله حاكی از این بود كه سردار استقلال سعی دارد با همكاری همكاران قدیمی ماجرایی مانند ماجرای سال گذشته برای لیدرهای شناسایی شده پیاده كند.

فردوسی پور كه هم كه حسابی از دست این ادم خسته شده بود فقط سعی داشت زودتر تماس رو قطع كند و این كارو با جمله ای انجام داد كه آشتیانی را بر هم ریخت :

” به امید موفقیتتون اقای اشتیانی و ایشالا در هفته های اینده مشخص میشه طرفداران موافق این نوع مدیریت هستند یا خیر “

كه واعظی اشتیانی اجازه ی تموم شدن جمله رو به فردوسی پور نداد و با فریاد جملاتی سرشار از خشم را به زبان اورد:” بدون طعنه حرفتو بزن تا بدون طعنه جوابتو بگیری ” ،”با اس ام اس هایی كه به طور گسترده پخش شد خط انحرافی شبكه سه و برنامه 90 مشخص شده است”،”اینا همه جریان هدایت شده ایه مشخصه منبعش از كجاست “و فردوسی پور با یه خنده ی ملایم و كوتاه جواب داد :”و لابد شما هم اسم اون اشخاص رو به احترام اقای مهندس رجائی نمیارید “اشاره به برنامه ای كه دعوای استقلال و سپاهان در برنامه نود مطرح شد.

اینجا بود كه صدای فریاد لرزان واعظی اشتیانی را می شد به وضوح شنید «اقای فردوسی پور مواظب حرف زدنت باش و ادب رو رعایت كن»و گوشی رو قطع كرد . و فردوسی پور اینبار با صورتی كاملا جدی و بدون كوچكترین لبخندی جواب داد :«از تذكر شما ممنون اما اینجا یه برنامه ی ورزشیه و برنامه ی موعظه و پند و اندرز نیست .»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

19 پاسخ به “درگیری لفظی واعظی آشتیانی و فردوسی پور در90”

 1. ناشناس گفت:

  haval adel joon

 2. ava گفت:

  adel dooset darim

 3. GREEN گفت:

  Ferdosipoor vaghean shomareye 1 hasty. be shakhse baform mokhlesetam.

 4. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 5. سجاد گفت:

  آقای آشتیان زمانی که تماشاچیان بر علیه مرفاوی شعار می دادند نمیگفت حرکت از پیش تععین شدست ولی حالا نوبت خودش رسید حرکتو ازپیش تععین شده میدونه

 6. ورزش سالم گفت:

  کی امنیتی ها و نظامی ها دست از سر ورزش مملکت برمیدارند؟

 7. کنتورچی گفت:

  برنامه 90 هم پشت سر فتنه اش استکبار قرار داره که با رهبری سران فتنه در ایران هدایت میشه . دیدید که آقای واعظ خودشون فرمودند فیلم و مستنداتشو داریم و داریم پازل اون رو تکمیل میکنیم.
  راستی اگه پازلش خوشگل بود منم یکی میخواهم یه مارک معروف هم روش بزنید. قربون دستت.

 8. بنده به عنوان یك استقلالی ازداشتن همچین مدیر عاملی شرمنده شدم واما به عنوان یك شهروند از جناب آقای فردوسی پور وهمكارانشان ممنون وبابت تمام شفاف سازی ها متشكریم عادل جان بدون توجه به یاوه گویان وبدخواهان محكم تر باش و مشت این آدمهای كه با روابط سركار آمدند ومتاسفانه كم هم نيستند وبه جاي تخصص فقط چاپلوسي و ذكر گفتن بلد هستند ومنتقدان را هميشه وابسته به اسراييل وآمريكا دانسته اند و همه چیز را با بی لیاقتی خراب كردند را باز كن تا رو سیه شود هر كه در او غش باشد.
  زنده باد عادل مردم دوست..
  ماسرباز حسينيم ياورميرحسينيم

 9. ashkan_k35 گفت:

  درود بر میر حسین

 10. صفا گفت:

  تاریخ نشون داده هر کس خلاف جریان مردم حرکت کنه دیر یا زود باید کوله بارش رو جمع کنه. واعظ هم مستثنی نیست.

 11. نوید سبز گفت:

  یه طرفه به قاضی نباید رفت. واعظ درسته به … وابستس ولی قدرت مدیریتش واقعا قابل تحسینه.
  ولی به هر حال اینجور آدمای وابسته باید از فوتبال برن بیرون.
  فوتبال با سیاست نمی خوایم!!!

 12. سبزآبی گفت:

  اولا من به عنوان یه آدمی که به سبز بودن خودم افتخار میکنم باید به دوستانی که از مدیریت آقای آشتیانی انتقاد میکنن و اونو امنیتی معرفی میکنن بگم که درسته که این آقا فکرش مثل ما نیست وبه جناح حاکم وابسه است ولی واقعا نوع مدیریتش در زمان تصدی این سمت توی استقلال وفدراسون دوچرخه سواری بسیار خوب بوده. ما باید یاد بگیریم که مثل جناح حاکم عمل نکنیم. به خاطر اختلاف عقیده کسی با ما اونو تخطئه نکنیم و با منطق راجع حتی مخالفامون نظر بدیم.
  درغیر این صورت ما چه فرقی با این آقایان خواهیم داشت.
  به امید پیروزی جنبش سبز
  ما بیشماریم

 13. mir sepideh mousavi گفت:

  ma hastim ta mobareze hast
  aghaye ashtiani ba in harfetoon hata az cheshme havadaranetoon ham oftadid
  zende bad jonbesh sabze mardom
  eyvalllllllllllllllllllllllllllllll adel khan

 14. ناشناس گفت:

  نظر شماره 4 آقا یا خانم ورزش سالم…… با سلام خدمت شما و همه زحمتکشان سایت پربار کلمه لطفا بفرمائید کی از سر مملکت و این ملت بیچاره دست بر میدارند…کمی به اطراف نگاه کنید تمامی فدراسیونها و تشکیلات ورزش- صنعت- تجارت – مخابرات- بهداشت- حمل و نقل وووووووووو حتی مجلس و قوه قضائیه که علی الاصول باید مستقل باشند در تصرف تشکیلات امنیتی /نظامی است هیچگس هم به قانون اساسی و فرمایشات امام راحل که دستگاههای نظامی را از دخالت در سایر امور منع کرده است توجهی ندارد……خداوند خود مشکل ملت ایران را بگشاید…آمین یا رب العالمین

 15. احمد گفت:

  زندگي سبز. جاويد سبز.

 16. mohsen گفت:

  salam khodetunam bavaretun shode ke moosavi seyedeha

 17. سارا گفت:

  عادل خيلي باحالي !

 18. این اقا که بازجوئیش خوبه بدرد اقای شریعتنداری میخوره ولی برای کیهان بچه ها

 19. قلی گفت:

  عادل هم به لیست آمریکایی های اضافه شد …..