سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مجید توکلی با وکیل خود ملاقات کرد...

مجید توکلی با وکیل خود ملاقات کرد

چکیده :مجید توکلی عضو انجمن اسلامی پلی تکنیک پس از بازداشت در روز دانشجو به زندان اوین منتقل شده...


کلمه: مجید توکلی، دانشجوی دانشگاه پلی تکینک امروز برای اولین بار پس از گذشت ۳۵ روز از بازداشت با وکیل خود ملاقات کرد.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر، مجید توکلی عضو انجمن اسلامی پلی تکنیک پس از بازداشت در روز دانشجو به زندان اوین منتقل شده است.

هفته گذشته صداوسیمای ایران، تصاویری از مجید توکلی را در دادگاهی به ریاست صلواتی نشان داد. دادخواه وکیل مجید توکلی پس از ملاقات با موکلش در زندان روحیه وی را بسیار خوب توصیف کرده است.

به گفته دادخواه هنوز هیچ گونه حکمی برای مجید توکلی صادر نشده است. درحالی که پیش از این به مجید توکلی اعلام شده بود که حکم دادگاه او صادر شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “مجید توکلی با وکیل خود ملاقات کرد”

 1. مجید گفت:

  درود بر مجید توکلی…

 2. رند گفت:

  غلام همت آن رند عافيت سوزم

 3. Dr.shariati گفت:

  دکترشریعتی:آنچه در همه پدر و مادر ها مشترک است ، این است که مذهب را طوری تعریف می کنند که انگار شیپور را از طرف دیگرش باد می کنند .متاسفانه تو این مملکت همه اینجوریند.اسلام را به نفع خودشان قبول دارند.
  یاحسین میرحسین

 4. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 5. امیر گفت:

  به نظرم با نقشه های ترور جدید ، بهتر است امثال علیرضابهشتی در زندان باشند که مثل اول انقلاب انها را از ما نگیرند. چون بالاخره ظلم نمی ماند و ما این سرمایه ها را در اینده ای نزدیک ان شااله نیاز داریم.