سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ضرب و شتم مهدی محمودیان در زندان اوین...

ضرب و شتم مهدی محمودیان در زندان اوین

چکیده :در آخرین ملاقات او با خانواده اش که پنجشنبه گذشته صورت گرفت، کبودی زیر چشم او کاملا مشهود و صورت وی نیز زخمی بوده...


کلمه:مهدی محمودیان، عضو کمیته اطلاع رسانی جبهه مشارکت که به دلیل بیماری کلیوی نسبت به محدودیت استفاده از سرویس بهداشتی در زندان اوین اعتراض کرده بود، مورد ضرب و شتم مسئولان زندان قرار گرفت.

به گزارش نوروز، محمودیان هفته گذشته نسبت به استفاده 6 ساعت یکبار از سرویس بهداشتی اعتراض کرده بود، که مسئولان پس از ضرب و شتم وی، او را به سلولی با دیوارهای بلند و بدون سقف منتقل کرده و درحالی که لباس او براب هوای سرد دیماه بسیار کم بوده، چندین ساعت این فعال حقوق بشر را در این مکان نگاه داشتند.

به گفته خانواده محمودیان، در آخرین ملاقات او با خانواده اش که پنجشنبه گذشته صورت گرفت، کبودی زیر چشم او کاملا مشهود و صورت وی نیز زخمی بوده است.

همچنین آثار ضرب و جرح بر روی بدن او نیز مشخص بوده است.

محمودیان که از تاریخ 25 شهریور ماه در بازداشت به سر می برد، همچنان در بند 209 زندان اوین است و هنوز به بند عمومی منتقل نشده است. زمان برگزاری دادگاه این روزنامه نگار که نقش عمده ای در افشای فجایع کهریزک داشت نیز هنوز مشخص نشده است.

مهدی محمودیان، در موج بازداشت اعضای جوای جبهه مشارکت در تاریخ 25 شهریورماه بازداشت شد. پیش از این نیز خبرهایی مبنی بر تحت فشار بودن این عضو انجمن دفاع از حقوق زندانیان منتشر شده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “ضرب و شتم مهدی محمودیان در زندان اوین”

 1. hossien گفت:

  زنده بد آزادی ما میاییم از تاریخ درس بگیریم و امیدواریم که دیگر زندانی سیاسی نداشته باشیم.

 2. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 3. az malezi گفت:

  lanat bar … . lanat bar godrat parast

 4. mojesabz_neda گفت:

  امیدواریم این روز های سخت و ناراحت کننده برای همه تموم شه و عوامل رو به سزای اعمالشون برسونیم
  به امید پیروزی