سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

زمان دادگاه بعدی تبعه فرانسوی

چکیده :كلوتيلد ريس از جمله افرادي است كه در جريان حوادث پس از انتخابات به اتهام جاسوسي عليه ايران، شركت در اغتشاشات و تجمعات غيرقانوني و ... دستگير شده...


کلمه:وكيل مدافع ريس تبعه فرانسوي گفت: آخرين جلسه رسيدگي به اتهامات كلوتيلد ريس روز شنبه برگزار مي‌شود.

به گزارش فارس  محمد علي مهدوي ثابت، وكيل مدافع كلوتيلد ريس، تبعه كشور فرانسه كه در جريان حوادث پس از انتخابات دستگير شده بود، اظهار داشت: روز شنبه آخرين جلسه رسيدگي به پرونده موكلم است و بنده به عنوان وكيل ريس به دفاع از وي خواهم پرداخت.

وي افزود: اين جلسه از دادگاه نيز در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به رياست قاضي صلواتي برگزار مي‌شود كه اميدوارم دادگاه با توجه به دفاعيات، حكم برائت را براي متهم صادر كند.

وكيل مدافع ريس در ادامه بيان داشت: برگزاري آخرين جلسه از دادگاه را به اطلاع سفارت فرانسه رسانده‌ام.

دادگاه قبلي ريس در تاريخ دوم دي ماه سال جاري برگزار شد كه سه ساعت به طول انجاميده بود و ادامه دادگاه به جلسه ديگري موكول شد.

كلوتيلد ريس از جمله افرادي است كه در جريان حوادث پس از انتخابات به اتهام جاسوسي عليه ايران، شركت در اغتشاشات و تجمعات غيرقانوني و … دستگير شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.