سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

حسینیه جماران بازگشایی شد

چکیده :در شب عاشورای حسینی و در حین سخنرانی سیدمحمد خاتمی، عده‌ای از نیروهای خودسر با حمله به حسینیه جماران شیشه‌های درب ورودی حسینیه را شكسته و با ایجاد فضای رعب و وحشت، ضمن هتک حرمت عاشورای حسینی و عزاداران سالار شهیدان این مراسم عزاداری را بر هم...


کلمه: ‎حسینیه جماران كه در پی حوادث شب عاشورا و خسارات‌های وارده تعطیل شده بود، پس از تعویض شیشه‌های شكسته و ترمیم خسارت‌ها، روز گذشته بازگشایی شد.

به گزارش«پارلمان‌نیوز»، در شب عاشورای حسینی و در حین سخنرانی سیدمحمد خاتمی، عده‌ای از نیروهای خودسر با حمله به حسینیه جماران شیشه‌های درب ورودی حسینیه را شكسته و با ایجاد فضای رعب و وحشت، ضمن هتک حرمت عاشورای حسینی و عزاداران سالار شهیدان این مراسم عزاداری را بر هم زدند.

حسینیه جماران روز گذشته و پس از تعمیرات صورت گرفته بازگشایی شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “حسینیه جماران بازگشایی شد”

 1. rasa گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- در عزای حرمت خمینی(س) و حسینیه‌اش باید خون گریست!
  ۲- در مظلومیت جد خمینی(س) که مجلس عزایش در سب عاشورا شاهد بدترین نمایش جمود فکری و بی‌بصیرتی بود باید رخت عزا به تن کرد.
  ۳- به احوال جامعه‌ای که به نام دین و تعصب دینی در آن انواع ناهنجاری ها جاریست باید تاسف خورد.
  ۴- …
  ۵- …
  ۶- و از همه‌ی اینها مهمتر آنکه باید تامل کرد و اندیشید که اکنون ما حاصل چگونه دیروزیست؟!
  ۷- و اگر می‌خواهیم فردایمان دیگرگونه باشد بایستی امروز چگونه باشیم و چه چیزهایی باید در شخص و خانواده و گروه و جامعه و کشور ما تغییر کند و اصلاح بشود تا آرزوی فردایی بهتر یک توهم نباشد.
  ۸- راه سبز امید که توسط آقای موسوی مطرح شد یک شیوه‌ی زندگی فردی و اجتماعی است که اتصال امروزهایش فردای شایسته‌ای را نتیجه دهد.
  ۹- راه سبز امید همان اسلام ناب محمدی خمینی(سلام الله علیه) است با همه‌ي ویژگیهای مظلوم و مهجور و غریبش.
  ۱۰- ما چنان که پیامبر اکرم(ص) و علی(ع) و سایر ایمه بودند بایستی راهی بیابیم که آحاد انسانی در جهان در مواجهه نظری و عملی با ما بنا بر اصول فطریشان جذب شوند و حال و روز خودمان و جامعه و کشورمان به گونه ای باشد که بیانگر مسیولیت‌پذیری و مشی منطقی و کوشش درست برای زنگانی سالم(با همه‌ی ابعادش باشد)
  خداوندا ملت ما را در پیمودن راه سبز امید توفیق بده.
  آرزومند آٰزوهای امام خمینی(سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران.
  آز مسیولین سایت خواهشمندم که مطلب را به اطلاع آقای موسوی برسانند.

 2. رسول گفت:

  نیروهای خود سر ؟؟؟؟

 3. نيما گفت:

  كامنت rasa جالب بود.

 4. ناشناس گفت:

  واقعا حالا بهتر می فهمم که حمله به خانه دختر پیامبر وآتش زدن در خانه یعنی چه!

 5. کارمند گفت:

  تعدادی از همکاران که از ترس حراست به اجبار در تظاهرات فرمایشی خودی نشان دادند، گفتند که وسیله ایاب و ذهاب، چای و ساندیس فراهم بود فراوان. خبرگزاری‌های بی‌-طرف هم که گفتن ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار نفر بیشتر در تهران تظاهرات‌چی‌ نبوده است، با آنهمه تبلیغات و تسهیلات قبل و بعد از مراسم!

  دنیا خواهد دید اگر حکومت یک بار اجازه تجمع به مخالفین بدهد، همچون ۲۵ خرداد، حداقل ۳ میلیون نفر در تهران سرازیر میشود، آن هم با جان و عشق و به طور خودجوش.

  درود بر شیخ کروبی، مهندس موسوی، و همه آزادی‌خواهان ایران.

 6. ali گفت:

  یک بار دیگر آقای خاتمی سخنرانی‌ کنند ولی‌ این بر بدون دخالت عوامل خودسر حیدر

 7. az Australia گفت:

  خراب میکنند و بعد ترمیم میکنند یعنی چه؟پول بیت المال زیادی کرده؟چرا خراب کنید که دوباره بسازید؟چقدر سخته برای ملتی‌ که فقط شاهد این باشه که یک دولت آنچه که خراب کرده بسازد و همین،یعنی تازه بعد از ساختن آنچه که ویران کرده میرسند جای اول،پس کو پیشرفت و سرعت؟

 8. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..