سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دادگاه مديرمسوول روزنامه «صدای عدالت» برگزار شد...

دادگاه مديرمسوول روزنامه «صدای عدالت» برگزار شد

چکیده :صبح امروز شكايت مدعي‌العموم از روزنامه صداي عدالت با حضور هيات منصفه مطبوعات در شعبه 76 دادگاه كيفري استان به رياست قاضي مدير خراساني برگزار و آخرين دفاع نيز اخذ...


کلمه: دادگاه رسيدگي به اتهامات مدير مسوول روزنامه صداي عدالت برگزار و پس از اخذ آخرين دفاع و ختم دادرسي اعضاي هيات منصفه مطبوعات كزازي را با اكثريت آرا مجرم دانستند.

به گزارش ایلنا مصطفي كزازي با اعلام اين مطلب گفت: صبح امروز شكايت مدعي‌العموم از روزنامه صداي عدالت با حضور هيات منصفه مطبوعات در شعبه 76 دادگاه كيفري استان به رياست قاضي مدير خراساني برگزار و آخرين دفاع نيز اخذ شد.

مدير مسوول روزنامه صداي عدالت شكايت مدعي العموم به اتهام نشر اكاذيب را چاپ مطلبي تحت عنوان «طرح دستگيري صد نفر از اصلاح‌طلبان و انتقال اعضاي جبهه مشاركت به نقطه نامعلوم» عنوان كرد و افزود: تصور مي‌كردم پرونده‌اي كه قرار است امروز مورد رسيدگي قرار گيرد مربوط به چاپ مطلبي است كه منجر به توقيف روزنامه شد اما در جلسه دادگاه متوجه شدم شكايت دادستان در رابطه با خبري است كه از سايت ابطحي برداشته شده بود.

گفتني است اعضاي هيات منصفه مطبوعات پس از استماع دفاعيات مديرمسوول روزنامه صداي عدالت و ختم دادرسي وارد شور شده و كزازي را در مورد اتهام نشر مطالب خلاف واقع با اكثريت آرا مجرم دانسته و با اكثريت آرا متهم را مستحق تخفيف در مجازات ندانست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “دادگاه مديرمسوول روزنامه «صدای عدالت» برگزار شد”

 1. مهدی یار گفت:

  آقای موسوی من از شما خواهش میکنم که ارتباطتون رو با ملت بیشتر کنید, ما دلمون برای شما تنگ شده.
  ما الآن توی فشار روحی هستیم لطفا امیدوارمون کنید.

 2. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سید فاطمی ————– خمینی و موسوی و خاتمی <<

  سبز سبزیم ریشه داریم …….

 3. داوود گفت:

  1. هیأت منصفه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
  2. در جلسه دادگاه متوجه اتهام شدم!!!!
  3. نشر اکاذیب به این دلیل: تعداد از صد بیشتر است و مکان نگهداری به هیچ وجه برای برادران(!) نامعلوم نیست!