سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

توکلی: مرتضوی مقصر اصلی است

چکیده :این گزارش نشان داد که تخلفاتی صورت گرفته و کسی که دستور انتقال بازداشت شدگان را به کهریزک صادر کرده دادستان وقت تهران بوده و مسئولیت اصلی این حوادث به گردن...


کلمه:نماینده  تهران در مجلس شورای اسلامی گزارش پرونده کهریزک را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: مجلس با حساسیت بالا و با حضور حقوقدانان و سیاستمداران این گزارش را تهیه کرد.

احمد توکلی نماینده تهران در مجلس در گفتگو با  مهر، با بیان این مطلب اظهار داشت: بسیار خوشحال شدم که مجلس وظیفه اطلاع رسانی خود را در خصوص گزارش کهریزک به خوبی انجام داد.

وی افزود: این گزارش نشان داد که تخلفاتی صورت گرفته و کسی که دستور انتقال بازداشت شدگان را به کهریزک صادر کرده دادستان وقت تهران بوده و مسئولیت اصلی این حوادث به گردن اوست.

توکلی با بیان اینکه هم اکنون پرونده کهریزک در مراجع قضایی در حال بررسی است، ادامه داد: البته دادگاه انتظامی قضات و دادگاه انتظامی نیروهای مسلح باید پیگیر وقایع رخ داده در کهریزک باشند و قانون را در این خصوص اجرا کند.

این نماینده مردم تهران همچنین گفت: مسئولیت افراد پس از جابجایی پست از بین نمی رود البته دادگاه تعیین می کند که چه کسی مجرم است اما آنچه که این گزارش نشان می دهد حکایت از مقصر بودن دادستان وقت تهران دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “توکلی: مرتضوی مقصر اصلی است”

 1. یاشاسین آذربایجان،تراکتور،موسوی گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت کلمه ای ها.
  امروز 20دی بازیه تراکتور با پیکان قزوین بود که نتیجه اش یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.
  بعد از اتمام بازی مردم شادی کنان با ماشینها که با پرچم قرمز مزین شده بود در حرکت بودند که پلیس جلویشان را میگرفت.
  یکی از آنها خود من بودم،از ورزشگاه تازه بیرون آمده بودیم و مثلا شاد که پلیس جلویمان را گرفت،گفت:بزن بغل.کارت ماشین و گواهینامه را گرفت و پرچم ها را کند وگفت پرچم ها را پنهان کنید.من گفتم ما همیشه اینجور میکنیم چرا امروز اینجوری میکنید؟گفت ما هم ماموریم از بالا این دستور آمدهو این بازی که برده بودیم برایمان زهر شد.
  ما دردمان را به کی بگیم؟به کدام مرجع بگیم؟ همه چیز حرامه.شادیها و… .

 2. قطعاً سعید مرتضوی در این خلاف بزرگش تنها نبوده و آمران و همراهان و دستیارانی داشته. ساده اندیشی است اگر او را مقصر مطلق بدانیم و از دیگران غفلت کنیم.

 3. ناشناس گفت:

  فیلم حضورمتكی درسازمان مركزی حامی اغتشاشگران
  http://www.youtube.com/watch?v=QM34ly6eWVs

 4. حسن گفت:

  هیشکی نمیدونس!!!!!!!!!!
  حالا قراره چه جایزه‌ای بهش بدن؟
  رئیس جمهور بعدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. با یک کلیک میرحسین موسوی را محبوب ترین فرد جهان کنید

  مدیر محترم سایت لطفا زود خبر رو بذارید

  http://www.whopopular.com/Mousavi تاکنون میرحسین موسوی محبوب ترین شخصیت جهان

  ارسال پیام کوتاه بدون متن به مسابقه نود این هفته 1388/10/21

  رسانه شمایید

 6. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 7. هادي گفت:

  با سلام
  بابا اينها همش فيلمه ، مرتضوي را علم كردن كه چند وقت همه با او سرگرم باشن بعدش يك محاكمه صوري و شايد زندان بعدش هم هيچكس خبر از پيدا نمي كنه ايشان باب پول دولت در يك گوشه دنيا استراحت مي كنند

 8. م گفت:

  یکی نیست به این آقایان مثلا” نماینده مردم بگه ،لباس شخصیها و مامورانی که جلو چشم مردم و هزاران دوربین این جوری وحشیانه مردم را با قمه ، زنجیر ، چماق ، گلوله و … به خاک و خون میکشند چه جوری میشه باور کرد در زندان با دستگیر شدگان خوش رفتاری شده؟ این گزارش مصلحتی که در آن فقط یکنفر مقصر اصلی معرفی شده به درد همان آقایان میخوره .

 9. آقاي توكلي فقط مر تضوي مقصر نيست خيلي هاي ديگر از جمله خود جناب عالي با سياست هاي يك بام ودو هوا بيشترين خيانت وجنايت را به مردم كرديد شما ها وكيل دولت هستيد نه مردم، باشد كه انشاءالله روزي پرده بيفتاد و رو سيه شود هر كه در او غش باشد
  ماسرباز حسينيم ياور مير حسينيم