سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نامه کمیته امداد به احمدی نژاد: دیگر نامه های مردمی نگیرید، فایده ندارد...

نامه کمیته امداد به احمدی نژاد: دیگر نامه های مردمی نگیرید، فایده ندارد

چکیده :کمیته امداد که مسئولیت اصلی پی گیری نامه های مردمی را در دور اول و دوم سفرهای استانی داشته است ،طی نامه ای خطاب به احمدی نژاد گرفتن نامه در دور سوم سفرهای استانی را بدون اثر و منشا سوء استفاده ذکر کرده...


کلمه: نامه گرفتن در سفرهای استانی حذف شد و از این پس جمع آوری نامه های مردمی و پی گیری آنها از دستور کار دولت خارج می شود.

به گزارش سایت حامی احمدی نژاد، جهان، طی آخرین تصمیمات صورت گرفته مکانیسم دریافت نامه های مردمی در سفرهای استانی حذف می شود و از این پس اعتباری هم برای پی گیری نامه های مردمی تعلق نمی گیرد.

گفتنی است این تصمیم دولت به دنبال تلاش کمیته امداد برای جلوگیری از گرفتن نامه در دور سوم سفرهای استانی انجام شده است.کمیته امداد که مسئولیت اصلی پی گیری نامه های مردمی را در دور اول و دوم سفرهای استانی داشته است ،طی نامه ای خطاب به احمدی نژاد گرفتن نامه در دور سوم سفرهای استانی را بدون اثر و منشا سوء استفاده ذکر کرده است.

همچنین در این نامه آمده است که تعدادی از نامه هایی که در دو دور اول سفرهای استانی اخذ شده غیر واقعی است که این قبیل نامه ها در دور سوم حتما افزایش خواهند یافت.

در این نامه امده است که بیشتر مفاد این نامه ها مربوط به ضعف عملکرد دستگاههای اجرایی است و باید بر عملکرد این دستگاهها در استانها و مناطق محروم ، نظارت بیشتری صورت گیرد و با توزیع پول نقد مشکلی حل نمی شود.

تنها در دور اول سفرهای استانی دو میلیون و 200 هزار نامه به کمیته امداد داده شد و در همان زمان هم دولت حدوداً 250 میلیارد تومان اعتبار برای رسیدگی و پاسخگویی به این نامه ها اختصاص داد.تعداد این نامه ها در دور دوم سفر ها به شکل چشم گیری افزایش یافت.

به نظر برخی نمایندگان مجلس کمیته امداد به تنهایی توان اجرایی و علمی برای بررسی صحت و سقم درخواست های مطرح شده در این نامه ها را ندارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “نامه کمیته امداد به احمدی نژاد: دیگر نامه های مردمی نگیرید، فایده ندارد”

 1. ناشناس گفت:

  مدیریت تعطیل!!!!
  کشور اول منطقه شدن پیشکش، اندک عقلی بیابید.
  محبوبیت فرضی دولت! از جیب بیت المالی که باید خرج توسعه کشور شود پرداخت شده.
  احمدی‌نژاد دورترین فرد از گفته‌هایش است!!!!!

 2. آرش کمانگیر گفت:

  ساندیس چی ؟ یعنی دیگه ساندیسم نمیدن ؟

 3. سجاد گفت:

  روز بعد از مناظره احمدی نژاد و کروبی قرار شد محمودی ساری بیاد که جمعیت زیادی اومدند از جمله دوستهای من گفتم واسه چی رفتین گفتن واسه درخواست دادن تا بتونیم وامی بگیریم که از جواب….

 4. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 5. gholam kamel گفت:

  اگر این 250میلیارد تومان را برای یک کار تولیدی هزینه کرده بودید . شاید خیلی از این جوانها اکنون بیکار نبودند.

 6. ناشناس گفت:

  نه آقايون بگذاريد نفش حاتم طائي حفظشود وگداپروري سرلوحه اموركشوري بماند

 7. Ali گفت:

  چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ! افزون بر مورد فوق ، مخالفان احمدی نژاد تبلیغات می کنند که اکثر استقبال کنندگان از وی در سفرهای استانی نه به خاطر او بلکه به خاطر عطای او به استقبال وی می شتابند.

 8. ناشناس گفت:

  گداپروری

 9. fff گفت:

  حماقت محض

 10. ناشناس گفت:

  لطفا سيب زميني رو قطع نكنين.