سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مهدي كروبي به ديدار خانواده عماالدين باقي رفت...

مهدي كروبي به ديدار خانواده عماالدين باقي رفت

چکیده :مهدي كروبي حادثه تروريستي را اقدامي جاهلانه ناميد و گفت اين نوع اقدامات نه تنها در اراده وي خللي ايجاد نميكند بلكه عزمش را در احقاق حقوق معطل مانده مردم جدي تر ميكند و به گردانندگان جريان تماميت خواه اعلام نمود كه تا آخرين قطره خون ازاين راه و هدف مقدس برنخواهد...


کلمه:مهدي كروبي شب گذشته به ديدار خانواده عمادالدين باقي رفت.

به گزارش سحام نیوز پس از حادثه تروريستي شب گذشته در قزوين كه در آن نيروهاي خودسر قصد ترور كروبي را داشتند؛وي شب گذشته بدون همراهي تيم حفاظت خود جهت ديدار و دلجويي از خانواده عماد الدين باقي به منزل وي رفت.

در اين ديدار كه فرزندان كروبي وي را در غياب محافظينش همراهي ميكردند، ايشان از آقاي باقي به عنوان قرباني دفاع از حقوق بشر ياد كرد و از برخورد نيروهاي امنيتي هنگام بازداشت آقاي باقي ابراز تاسف كرد.

در ديدار این دیدار كه محمد قوچاني، همسر و سه فرزند عماد الدين باقي حضور داشتند، مهدي كروبي حادثه تروريستي را اقدامي جاهلانه ناميد و گفت اين نوع اقدامات نه تنها در اراده وي خللي ايجاد نميكند بلكه عزمش را در احقاق حقوق معطل مانده مردم جدي تر ميكند و به گردانندگان جريان تماميت خواه اعلام نمود كه تا آخرين قطره خون ازاين راه و هدف مقدس برنخواهد گشت.

لازم به توضيح است در پي وقايع ديشب و عدم اقدام جدي تيم حفاظت مهدي كروبي در حفاظت جان وي؛ كروبي محافظانش را مرخص نمود. وي در توضيح اين اقدام به خبرنگار ما گفت: محافظيني كه رسالتشان حفظ جان افراد است و در هنگام وقوع چنين حوادثي اختيار لازم در دفاع و حفاظت ندارند، عملاً كارايي موثري نخواند داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “مهدي كروبي به ديدار خانواده عماالدين باقي رفت”

 1. آزاد گفت:

  اینها دقیقا کار طالبان را انجام میدهند. عقیده شان را با آتش بیان میکنند. انسانها را با “بسم الله” مثل مرغ ذبح میکنند. خون ما “نوش جانشان”!

 2. بهزاد گفت:

  کروبی خیلی مردی! واقعا خدا نگه دارت باشه!

 3. درود بر شیخ اصلاحات

 4. حمید گفت:

  ابوالفضل علمدار کروبی رو نگه دار

 5. کنتورچی گفت:

  آقای کروبی

  علیرغم داشتن برخی عقاید متفاوت و اینکه نسبت نزدیکی با شما ندارم بعنوان فردی از آحاد جامعه که موضعگیریهای اخیرتان در مورد مسائل اخیر را قبول دارم و برخی را حتی تحسین میکنم بدون تعارف اعلام میکنم حاضرم در کنارتان باشم و تا آنجا که از دستم برمی آید از جانتان محافظت کنم. اگر هم قرار بر رفتن باشد با رفتارهائی از قبیل کشتن و ترور وقتی اعتقاد دارم به درستی اندیشه هایم و اعتقاداتم و نزدیکی یکی دیگر به این درستی چه اشکالی دارد که یکی مثل من هم در راه پاسداری از درستی اندیشه هایش جان بدهد حتی اگر جان دادن من باعث ماندن یکی دیگر مثل شما یا هر فرد دیگری گردد تا او بر پاسداری از اندیشه درست حرکت نماید.
  با وجود اینکه جان افراد مهم است ولی زنده ماندن درستی و حقانیت اندشه و عقیده و راهبری آن مهمتر است. من اگر جان خود را در این مسیر از دست بدهم صراحتا” میگویم برای شخص شما از دست نخواهم داد بلکه برای آنچه در فوق بیان نمودم تقدیم خواهم نمود.

 6. ادامه بده آقای کروبی.نامت جاودان شد

 7. آمل گفت:

  از سایت کلمه درخواست میکنم در مور د آقای کروبی این پدر بزرگ محبوبمان بیشتر بنویسید

 8. ارسلان گفت:

  ملت سبز ایران تا آخرین قطره خونشان از مهدی کروبی عزیز محافظت خواهند کرد. او نیازی به محافظ ندارد زیرا خداون متعال محافظش است. زنده باد شیخ شجاع

 9. ناشناس گفت:

  شیر لرستان از هیاهوی پوچگرایان نمی حراسد