سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بازداشت يكي ديگر از اعضاي ستاد انتخاباتي مهندس موسوي...

بازداشت يكي ديگر از اعضاي ستاد انتخاباتي مهندس موسوي

چکیده :رضا رزاقی از اعضای کمیته حقوقی ستاد مرکزی انتخاباتی مهندس موسوی بازداشت...


کلمه:رضا رزاقی از اعضای کمیته حقوقی ستاد مرکزی انتخاباتی مهندس موسوی بازداشت شد.

به گزارش کلمه صبح امروز ( شنبه ) حوالي ساعت 10 صبح، چهار فرد لباس شخصي با مراجعه به منزل وي و پس از جستجوي كتاب ها وكامپيوتر، رزاقی را به مكان نا معلومي منتقل كردند.

رزاقی دانش آموخته كارشناسي ارشد علوم سياسي و وكيل دادگستري است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “بازداشت يكي ديگر از اعضاي ستاد انتخاباتي مهندس موسوي”

 1. سعید گفت:

  حالا که چی فکر کردند با اینکارها جنبش سرکوب میشه . کور خوندند بی وجدان ها

  زنده باد جنبش سبز

  یا حسین میرحسین

 2. rasa گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- برادر عزیزم آقای قزوه، مدتهاست که در میانه‌ی این همه هیاهو و صداهای گوش خراش بدنبال صداهایی از جنس صداقت و آرمان‌طلبی خالص می‌گشتم. اگر دوست داشتید با جستجوی عبارت -آرزومند آرزوهای امام خمینی(سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران- می توانید نوشته‌های مرا در سایتهای مختلف بخوانید.
  ۲- راستش را بخواهی برای نسل من که همه‌ی این دهه‌ها را با امام و آرمانهایش زندگی کرده‌است(منظورم این نیست که پیرو امام(س) بوده‌ام! خدا می‌داند که شایسته‌ی چنین مطلبی نیستم) همیشه این درد قدیمی آزار دهنده بوده‌است که در میان افراطها و تفریطها کجا بایستیم که هم حق و عدالت رعایت شود و هم اینهمه از هر دوسو کتک نخوریم!!!
  ۳- علیرضای عزیز!!! چه زمانه‌ایست که مثل تو باید با هزار و یک اما و اگر بخواهی حرفت را بنویسی و سینه‌ات را از پیش آماج هزاران تهمت و ناسزا و سوء استفاده ببینی؟؟!! تو همان شاعرجوانی هستی که از پشت خاکریز خاکی به درون سنگر فرهنگ و ادبیات خزید تا جهاد اصغر را در گوشه‌ای دیگر تداوم بخشی و ان‌شاءالله جهاد اکبر را فارغ از هیههوهای کاسبکارانه‌ی بعضی‌ها بسوزی و بسازی. تو در نزد نسل من نه آنگاه که نوشتی مولا ویلا نداشت کمونیست و سوسیالیست شدی و نه آنوقتی که از ولایت دم زدی چماقدار نان‌خور حکومت. تو همان بودی که بودی، خواستی از اسلام ناب محمدی دفاع کنی که هم مولایش ویلا نداشت و هم سخت به اسلام و تشیع و ولایت پایبند بود و از همه‌ی اینها جدی‌تر در کنار حفظ دینداری و وفاداری به انقلاب، عقلت را تعطیل نکرده‌بودی.
  ۵- بزرگوار! اعتقاد ندارم که آدمها مثل هم هستند و نمی‌خواهم تو را به یکی از شخصیتهای تاریخ اسلام همانند کنم که یا لعن و نفرین دفنت کند و نه آفرین و مرحبا به ناگاه بر قله ات نشاند. اما قدری می‌اندیشم که نکند تو را هم به جرم صداقت و اعتدال و عقل و انصاف با چوب ذوب‌شدگان بنوازند یا چوب حراج همراهی و همدلی با ضدانقلاب بر تو بزنند. قدری بیندیش و چون می‌دانم حرفهایت هنوز خریدار دارند به آسیب شناسی اینهمه افراطی‌گری در حوزه‌ی مدافعان تند و تیز و افراطی ولایت بپرداز. گرچه چندی پس از اینکه آقای محمد نوری‌زاد را به اینکار تشویق و تحریض کردم و او سعی کرد در این حوزه قلم بزند در بند کج‌فهمی‌ها اسیر شد و قلمش به چماق نااهلان انقلاب شکست.
  ۶- اما در نوشته‌ات مطلبی هست که مرا یاد خاطره‌ای تلخ اندات. !!! اولین مطلبی که از تو و یا لااقل با نام تو در قضایای اخیر خواندم قطعه شعری بود که یکی از سایتهای … نوشته بود و به زعم خود شعر تورا شاهد مدعاهای خود دیده بود و البته در انتخاب آن هم بسیار همشمندانه کار کرده‌بود. آن شعر در من شوری برانگیخت و گرچه آن سایت و بسیاری از مطالبش را نمی‌پسندیدم اما شعر تورا بسیار عالی یافتم و در نقد بخشی از اپوضاع و احوال زمانه‌خودمان صاپب دیدم. ولی دومین مطلب!!! قطعه شعری بود که در یکی از تلخ‌ترین رسانه‌های تاریخ کشور در هجو یکی از معترضین به انتخابات درج شده‌بود. علیرضاجان می‌دانم که شاعر و زبان شعر چون ماشین نیست که بر اساس جاده‌های صاف و آرام حرکت کند و عصیانگری و چموشی!!!(البته عذرخواهم!) از ویژگیهای شاعران آزاده و پرشور است اما آنچه از هجو و توهین و شاهد مثال آوردن از تاریخ صدر اسلام که در آن قطعه بود بیش از حد و خارج از ادب و انصاف و عدل بود.
  ۷- می‌دانم که آسان نیست! اما می دانم که تو هم مرد کارهای آسان نیستی!! پس متواضعانه توصیه می‌کنم اگر معتقدی که در هر یک از نوشته‌ها و آثارت تندی و خروج از حدی وجود دارد به حکم سیره و شیوه ی مسلمان واقعی و شیعه‌ی علی بن ابیطالب(ع) رسمی و در رسانه‌ها از کسانی که به نحوی با نوشته‌های تو به آنها ظلمی شده عذرخواهی کن و حلالیت بطلب. این مطلب نافی انتقادات جدی تو در مورد آن افراد نخواهد بود. بگذار برای یکبار هم که شده! یک نفر پا بر هوای نفس خویش راه و رسم جوانمردی را در این بازار مکاره به ظهور برساند.
  ۸- نمی‌دانم اکنون تحلیل تو چیست و با کدامین فرد یا گروه یا فکر موافقی؟ یا شاید اساسا حکم و تلقی و تحلیل خودن را داشنه‌باشی!! اما برادر رزمنده‌ام من با باور همین چیزهایی که نوشته‌ای و برای تحقق همه ی آرمانها و ارزشهای انقلاب آقای موسوی را شایسته‌ترین فرد یافته‌ام و دغدغه‌های نسل خودم و شما را در ایشان جستجو می‌کنم.
  از مسیولین سایت خواهشمندم مطلب را به اطلاع آقای قزوه و آقای موسوی برسانند.
  آرزومند آرزوهای امام خمینی(سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران.

 3. م.پ. گفت:

  چقدر سکوت مراجع قانونی!!! در قبال این همه ظلم عذاب دهنده است.

 4. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 5. ناشناس گفت:

  مراجع قانونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دلت خوشه ها

 6. ایرانی گفت:

  وا مگه کسی از اعضای ستاد مهندس موسوی مونده بود که دستگیر نشه