سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » همسر ابوالفضل قدیانی:هیچ کس پاسخگو نیست...

همسر ابوالفضل قدیانی:هیچ کس پاسخگو نیست

چکیده :من و همسرم هر دو از زندانیان سیاسی رژیم شاه بودیم که به دلیل فعالیت های مبارزاتی خود مدتی در زندان بسر بردیم جالب است که اکنون با این سوابق همسرم باید در بند و ما نگران او...


کلمه:همسر ابوالفضل قدیانی از اعضای شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب با ابراز نگرانی از وضعیت جسمانی همسرش گفت:در دوازده روز گذشته هیچ نهادی پاسخگوی پیگیری های ما درباره وضعیت آقای قدیانی نبوده است.

به گزارش کلمه همسر ابوالفضل قدیانی عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب گفت:یک روز پس از عاشورا همسرم بازداشت شده که تاکنون علارغم مراجعه به دادسرای انقلاب و پیگیری از وزارت اطلاعات هنوز هیچ کس پاسخگو نیست.

وی ادامه داد:همسرم ناراحتی قلبی دارد و دارو مصرف می کند. در این دو هفته از وضعیت جسمانی ایشان بی خبر و نگرانشان هستیم.

وی با اشاره به سوابق مبارزاتی همسرش قبل از انقلاب گفت:من و همسرم هر دو از زندانیان سیاسی رژیم شاه بودیم که به دلیل فعالیت های مبارزاتی خود مدتی در زندان بسر بردیم جالب است که اکنون با این سوابق همسرم باید در بند و ما نگران او باشیم.

همسر قدیانی خواستار پاسخگویی مسولان در قبال وضعیت نگهداری و وضعیت سلامت جسمانی او شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “همسر ابوالفضل قدیانی:هیچ کس پاسخگو نیست”

 1. ما گفت:

  لطفا از صحت یا عدم صحت نامه سرگشاده ای که به اسم مهندس در پاسخ به آیت الله نوری همدانی در اینترنت منتشر شده خبر رسانی کنید.

  مانده ایم که آیا صحت دارد یا خیر

 2. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..