سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعتراض مجاهدین انقلاب به ادامه بازداشت غیرقانونی قدیانی و نگرانی وضعیت سلامت او...

اعتراض مجاهدین انقلاب به ادامه بازداشت غیرقانونی قدیانی و نگرانی وضعیت سلامت او

چکیده : آقای قدیانی از مبارزان با سابقه و زندانیان رژیم ستم شاهی و هم بند شهید رجایی و بهزاد نبوی است که بدون چشم داشت و سودای نام و نان، عمر خود را خالصانه و صادقانه در راه انقلاب و اعتلای کشور صرف کرده است. او امروز پس از یک عمر مبارزه و با قلب و تنی رنجور از بیماری، همراه یاران و همسنگران دیرینش نظیر بهزاد نبوی، مصطفی تاج زاده و فیض الله عرب سرخی و دیگر فرهیختگان و پاکان و نام آشنایان این سرزمین به جرم ایمان و اعتقاد صادقانه و پایداری برعهدی که با خداوند متعال بسته اند باید در سلول انفرادی و شرایط نامعلوم به سر...


کلمه: با گذشت بیش از 10 روز از بازداشت غیرقانوی ابوالفضل قدیانی، عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران و بی خبری مطلق از وضعیت نگهداری و سلامت وی، این سازمان با صدور اطلاعیه ای ضمن محکوم کردن این بازداشت غیرقانونی نسبت به وضعیت سلامتی وی ابراض نگرانی کرد.

متن این اطلاعیه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ ما نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلاَّ أَنْ يُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزيزِ الْحَميدِ (سوره بروج آیه 8)

از ایشان انتقام نکشیدند جز اينكه به خداى تواناى بى‏همتا و ستوده ايمان آورده بودند.

ملت شریف ایران

برادر مجاهد ابوالفضل قدیانی، عضو شورای سیاسی و شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران در جریان موج دستگیری های غیرقانونی فعالان سیاسی پس از فاجعه عاشورا بازداشت شد. آقای قدیانی از مبارزان با سابقه و زندانیان رژیم ستم شاهی و هم بند شهید رجایی و بهزاد نبوی است که بدون چشم داشت و سودای نام و نان، عمر خود را خالصانه و صادقانه در راه انقلاب و اعتلای کشور صرف کرده است. او امروز پس از یک عمر مبارزه و با قلب و تنی رنجور از بیماری، همراه یاران و همسنگران دیرینش نظیر بهزاد نبوی، مصطفی تاج زاده و فیض الله عرب سرخی و دیگر فرهیختگان و پاکان و نام آشنایان این سرزمین به جرم ایمان و اعتقاد صادقانه و پایداری برعهدی که با خداوند متعال بسته اند باید در سلول انفرادی و شرایط نامعلوم به سر برند.

به رغم گذشت بیش از ده روز از دستگیری آقای قدیانی، خانواده و دوستان وی هنوز کمترین اطلاعی از او و اتهامش ندارند. پیگیری های مستمر همسر ایشان طی این مدت نیز پاسخی جز بی اعتنایی و درشت گویی در یافت نکرده است.

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران با توجه به بیماری قلبی آقای قدیانی، نسبت به ادامه بازداشت و نگهداری وی در شرایط نامعلوم در سلول انفرادی هشدار می دهد و مسئولیت هر گونه اتفاقی در این زمینه را متوجه مسئولان نظام می داند.

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران

18/10/88Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “اعتراض مجاهدین انقلاب به ادامه بازداشت غیرقانونی قدیانی و نگرانی وضعیت سلامت او”

 1. شادی گفت:

  زندانی سیاسی آزاد باید گردد

 2. سبز گفت:

  تنها راه چاره اعتصاب عمومی مردم است
  این اقایون فکر کرده اند عصر هدهد شاهه که با چند ده ملیون ادم در بیافتن و زبون ادم حالیشون نشه!

 3. ناشناس گفت:

  دل آدم به درد می آید وقتی می بیند که خواص قوم هم بنا به بهانه های گوناگون در مقابل این همه ظلم آشکار سکوت می کنند و دم که برنمی آورند هیچ حتی می خواهند که مردم نیز از حقوق مسلم خود کوتاه بیایند1 برای چه؟ و برای که؟ لهم قلوب…و لهم آذانٌ….، و لهم اعین ……..