سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محاكمه 5 متهم حوادث عاشورا به اتهام محاربه...

محاكمه 5 متهم حوادث عاشورا به اتهام محاربه

چکیده :به گزارش روابط عمومي دادسراي عمومي و انقلاب تهران، پرونده پنج نفر از متهمان آشوب‌هاي روز عاشورا با صدور كيفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامي تهران ارسال...


کلمه: دادسراي عمومي و انقلاب تهران با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد كه پرونده 5 نفر از متهمين حوادث روز عاشورا به اتهام محاربه تكميل و به دادگاه ارسال شد.

به گزارش روابط عمومي دادسراي عمومي و انقلاب تهران، پرونده پنج نفر از متهمان آشوب‌هاي روز عاشورا با صدور كيفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامي تهران ارسال شد.

رسيدگي به جرايم اين متهمان به زودي در يكي از شعب دادگاه انقلاب اسلامي تهران با حضور وكلاي آنان و نماينده مدعي العموم برگزار مي‌شود.

بر اساس اطلاعيه دادسراي عمومي و انقلاب تهران اين كيفرخواست ها در پي دستگيري متهمان در آشوب هاي روز عاشورا، گزارش ماموران ، تكميل تحقيقات و اقرار صريح متهمان صادر شده است .

عباس جعفري دولت آبادي، دادستان عمومي و انقلاب تهران پيش از اين اعلام كرده بود، قوه قضائيه براساس قانون با مجرمان برخورد خواهد كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

26 پاسخ به “محاكمه 5 متهم حوادث عاشورا به اتهام محاربه”

 1. پسران میر حسین موسوی گفت:

  پیروزی از آن ماست

 2. امیرجوووون گفت:

  بکشید مارا ما بیشتر میشویم

 3. میر علی موسوی گفت:

  کدوم قانون؟

 4. نسل سوم انقلاب گفت:

  فقط میتونم این را بگم در کشور ظالمی به عقیده ما البته آمریکا یک شخص وقتی اعدام میشود که مثلا میلیون ها تن مواد مخدر جابجا کرده باشه یا قتل های ذنجیره ایی چند صد تایی انجام داده باشد در غیر اینصورت زندانی با سال های زیاد و یا تبعید میشود اگر ما اینطوری این مردمی که با حمله به اونها به اغتشاش کشیده شدند و پروژه کارنوال اجرا شد و وقتی آن کشتار را دیدند و وقتی تونستند مکان حمله به خودشون را بگیرند متاسفانه هورا کشیدند و مشخصه که صدا و سیما هم کم دست نداشته چون با اون موبایل دقیقا بین اونها بوده و اینکه با اعدام اینها فقط و فقط اسلام را خار و ذلیل میکنیم مخصوصا عدالت اسلامی و حقوق بشر را بشدت ضایع میکنیم

 5. حقوق دان گفت:

  ….. بر اساس قانون برخورد خواهد شد!!!!!!!!؟؟؟
  يا آقاي دولت آبادي نمي دونه قانون و تعريف جرم محارب چيه، يا نمي دونه قوه قضاييه چيه و اين قوه رو با دارو دسته شعبان بي مخ اشتباه گرفته!

 6. ناشناس گفت:

  خدا لعنتشون كنه

  اسراييل با مردم خودش اين كار رو نميكنه !

 7. جهان گفت:

  به مقامات قضائی کشور قاطعانه هشدار می دهم، که مستقل و بدور از فشار سیاسی حاکم عمل نموده و از صدور احکام تند و بی بازگشت پرهیز کنند. صدور حکم اعدام برای کسانی که به صورت مسالمت آمیز و برای احقاق حقوق اولیه خود به خیابان آمدند، جامعه بحران زده ما را به سوی هرج و مرج بیشتر سوق می دهد. این ها جوانان این سرزمین اند و باید در پناه این کشور به ساختن آینده بپردازند.
  همه می دانند که عامل اصلی در تندتر شدن شعارها و حرکات جوانان و مردم همانا تحریکات لفظی نمایندگان دولت کنونی، مسدود ساختن هر گونه امکان بیان عقیده و عاقبت اعمال خشونت بی حد و حساب و نامتناسب با شرایط جامعه از سوی نیروهای انتظامی و شبه نظامی ها بوده است.
  به خاطر آینده ایران بیش از این مردم را تحریک نکنید، که این خود مردم را به جدایی کامل از نظام سوق می دهد.

 8. مونا گفت:

  فعلا همه ما سبزها محاربیم بیان وبلاگ هامونو ببینند .بفهمند که ما محاربیم ما شیخ حسن جورییم سر بداریم

 9. لیان گفت:

  میکشن و فکر میکنن با کشتن میتونن سبزها را بترسونن.نه عزیز!!!!ماتاآخرین قطره خون از آزادی دفاع میکنیم.یاحسین میرحسین

 10. ناشناس گفت:

  تظلم خواهی و احقاق حق از ارزشهای بجا مانده از امام حسین ع است اگر این ارزش را از عاشورا بگیرند یعنی به واقعه عاشورا اهانت میکنن .

 11. اگر او را محاکمه و اعدام کنند و برایش زندان بزنند من نیز باید اعدام و زندانی شوم….
  اما روزی زندانها پر شده آنوقت چه کنم دولت آبادی؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. مهدی گفت:

  اول حکم اعدام رو اعلام میکنن، بعد محاکمه میکنن؟!!

 13. mir گفت:

  اين نامه رو اينجا مينويسم و ميدونم كه موضوع آن ممكنه بي ربط با ديگر موضوعهاي اين سايت باشه . اما ديگه من جوون بر اثر بي توجهي مسوولان به آخر خط رسيدم و خسته خسته
  اين نامه رو اينجا ميذارم تا اگه مسوولي خواند از خودش خجالت بكشه كه چرا با سرنوشت اين جوونا بازي ميكنند
  از اوايل مرداد بو كه تصويب طرح 78 ماده اي اصلاح قانون نظام وظيفه پس از 1سال مطرح شدن آغاز شد پس از 2ماه 40ماده تصويب شد مجلس تعطيل …. 10ماده ديگر پس از 1ماه تصويب شد دوباره نمايندگان به تفريح ….. پساز 1ماه ديگر الباقي تصويب شد دوباره مجلس پي تعطيلات . و هزاران جوان چشم انتظار آينده. طرح راهي شوراي نگهبان صندلي هاي خود شد اين شورا 20روز فرصت قانوني اظهار نظر داشت غير قانوني30 روز طول دادو برگشت داد به مجلس . و پس از 2ماه معلوم نيست طرح كجاست .نمايندگان پي مسايل افغانستان .
  9ماه است به خانواده هاي داراي 4پسر گفته اند فرزند چهارم شما معاف است و منت ميگذارنند چون اينان 3فرزندشان را براي خدمت به جمهوري اسلامي به سربازي فرستاده اند براي آنها تهسيلات قائل شديم 9ماه است هر روز با وعده اي دروغين جوانان اين مملكت را به سخره گرفته اندو هنوزم وعده دروغ ميدهند
  اما از طرفي اعلام ميكنند ميخواهيم قانون مدت اعدام این اغتشاشگران را کاهش و ازبيست روز به 5روز برسانيم و حاضريم كمتر از 24 ساعت قانون تصويب كنيم . عجبا اين همه توانايي از كجا . اين سرعت عمل كجا و آن كجا

  حال من جوان نبايد شك كنم كه در اين مملكت براي اين آقايان ، جوان يعني حيران،

 14. فرزند سبز میرحسین گفت:

  سلام و درود
  در چندین سایت ازجمله مردمک ، پارسینه، داخل ایران …نامه ی سرگشاده ای خطاب به آیت الله نوری همدانی در پاسخ به چهار سوال ایشان منتشر شده که بدون شک جعلی و یک اقدام تفرقه اندازانه است به دو دلیل: 1- با توجه به اینکه هنوز در سایت کلمه گذاشته نشده 2- و از همه مهم تر با ادبیات فاخر مهندس موسوی به هیچ وجه همخوانی ندارد
  از شما درخواست می کنم نسبت به این اقدام زشت در جعل خبر توسط این سایت ها عکس العمل مناسب نشان دهید

 15. بهتاش گفت:

  شماها واقعا” بزدلین. آخه به چه جرمی؟ بدبختا چه فکری میکنین؟ فکر کردین با اعدام 5 نفر همه چیز درست میشه؟ نه احمقا دارین با دستای خودتون قبرخودتونو میکنین. نوبت ماهم میرسه انوم خیلی زود زودتر از اون چیزی که دارین فکر میکنین. به امید پیروزی جنبش سبز. (مرگ بر دیکتاتور)

 16. civilshani گفت:

  بکشد ما را.
  ما نیرومندتر میشویم.
  باحسین میرحسین

 17. az Australia گفت:

  رهبر فرمودند هرچه ریزش داشته باشیم دو برابر رویش داریم ،پس هرچه از گلدسته‌ها و جوانان مردم سبز ایران زمین بکشید دوبرابر به روایت رهبر و هزاران برابر به روایت تاریخ خواهند رویید.

 18. GreeN گفت:

  تا باشه از این اعداما ! خوشا به حال اونایی که واسه ازادی و شرف شهید میشن !

 19. zahra گفت:

  به امید دولت اصلاحات در 4 سال دبگر
  زنده باد مهندس موسوی

 20. الهه گفت:

  دوستت داريم ميرحسين

 21. غلامحسین گفت:

  عاملان وتيوريسين هاي قتلهاي زنجيره اي بدنبال قانوني کردن قتلهاي زنجيره اي بصورت وبنام اعدام محارب وپايمال کردن خون شهداي نهضت سبز حسيني ملت ايران هستند بهوش باشيد پروژه هاي جديد تماميت خواهان درراهست آنهابدنبال سرنگوني حکومت بنام اسلام وجمهوري اسلامي هستند . پاينده باد نظام مقدس جمهوري اسلامي يادگارامام وشهداي جاويدآن ننگ ونفرين خدا برتماميت خواهان وانحصارطلبان درودبرميرحسين وياران راستين نهضت سبز ايران اسلامي

 22. بابک گفت:

  کاش حداقل یکی از شماها که نظر نوشتین میدونستین راهی که میرین اشتباهه کاش…

 23. فردای ایران سبز گفت:

  بزدلها ما تا پای جان با جنبش سبز و مهندس میرحسین هستیم

  ماهستیم ما هستیم

  تا وقتی زنده هستیم

 24. behnam گفت:

  زنده بادآزادی

 25. نصیری گفت:

  زنده باد موسوی پاینده باد خاتمی عریز دلمی صانعی

 26. ک گفت:

  همه میدانند که اینها جرمی متکب نشده اند که مستوجب اعدام باشد. اینها فکر میکنند میتوانند مردم را با این اعمال بترسانند. مگه تا بحال چند نفر را کشته اند؟ نتیجه چی شد؟ مردم مصمم تر میشوند.