سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » واكنش وزارت‌خارجه به‌خبرپناهندگی كنسول‌ایران...

واكنش وزارت‌خارجه به‌خبرپناهندگی كنسول‌ایران

چکیده :این خبر شایعه ای بیش نیست و سركنسول كشورمان در نروژ ماموریتش در این كشور خاتمه یافته و نفر بعدی به زودی به جای ایشان عازم خواهد...


کلمه: یك مقام مطلع در وزارت امورخارجه درباره اخبار رسانه های غربی مبنی بر پناهنده شدن سركنسول ایران در اسلو پایتخت نروژ ضمن بی اهمیت خواندن آن گفت: این موضوع صحت ندارد.

این منبع مطلع در وزارت امور خارجه در گفتگو با خبرنگار مهر تاكید كرد: این نوع اخبار در زمره ده ها شایعه ای است كه منابع غربی به عنوان جنگ روانی و شانتاژ مطرح می كنند و پاسخگویی به اخبار از این دست فاقد اهمیت است.

وی همچنین گفت: این خبر شایعه ای بیش نیست و سركنسول كشورمان در نروژ ماموریتش در این كشور خاتمه یافته و نفر بعدی به زودی به جای ایشان عازم خواهد شد.

این منبع آگاه اضافه كرد: قاعدتا ماموران دیپلماتیك ایران در خارج از كشور بعد از دوره ماموریتشان به كشور باز می گردند و مامور جدید به جای او اعزام می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

20 پاسخ به “واكنش وزارت‌خارجه به‌خبرپناهندگی كنسول‌ایران”

 1. LORD گفت:

  به نظر من با برداشتن فيلترينگ اين سايت برنامه دارن و مي خوان بازم به فتنه گري خود ادامه بدن
  سلام گرگ بي طمع نيست

 2. LORD گفت:

  لطفا يكم با توضيحات و سندات بيشتري مطالب انتقادي از دولت و ديگر دستگاه ها را بنويسيد و روشنگري بشتري كنيد تا مردم با دليل و سند بداننذ در مملكتشان چه ميشود

 3. لرد گفت:

  سلام

  من از شما يك گله دارم
  چرا شما نمي گوييد كه ما افراد بي حجاب را در گروه خود نمي خواهيم و يا اينان با ما نيستند ، و اين حجاب مورد تاييد حضرت فاطمه نيست و يا چرا درس حجاب را به صورت علني نمي دهيد تا همه بفهمن كه طرفداران راه اميد سبز همگي مسلمانان حق گرا هستن
  هركسي اين پيام منو مي خونه بدونه من طرفدار جنبش سبزم ولي اولش شيعه ي علي ام

 4. لـرد گفت:

  سلام

  من از شما يك گله دارم
  چرا شما نمي گوييد كه ما افراد بي حجاب را در گروه خود نمي خواهيم و يا اينان با ما نيستند ، و اين حجاب مورد تاييد حضرت فاطمه نيست و يا چرا درس حجاب را به صورت علني نمي دهيد تا همه بفهمن كه طرفداران راه اميد سبز همگي مسلمانان حق گرا هستن
  هركسي اين پيام منو مي خونه بدونه من طرفدار جنبش سبزم ولي اولش شيعه ي علي ام

 5. روح الله گفت:

  “درور بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي “

 6. س.م.ح.ن گفت:

  سلام

  من هم می پرسم اگه سایت کلمه واقعا منتسب به میر حسین موسوی است پس چرا اعلام نمی کنه که عناصر خود فروخته ی غربی

  و منافقین داخلی از ما و از جنبش سبز نیستن .

  ای کاش آقایان خاتمی ، کروبی و موسوی اعلام می کردند که این ها از ما نیستند.

  این هشدار خوبه اما بهتر بود و هست که بیانیه صادر بشه .

  من هم یکی از خیل طرف داران اصلاحات و میر حسین موسوی هستم .

 7. رسوا گفت:

  تشت رسوایی آقایان از بام دارد می افتد

 8. ali گفت:

  سلام من حجاب و دوست دارم مادرم و خواهرام همه محجبه هستند ولی هرگز کسی مجبور به پوشیدن چادر و اینجور چیز ها نمیکنم این یعنی زور نه امر به معروف برای من هیچ فرقی نمیکند مقابلم چه جور لباس بپوشه (البته در حد نرمال)

 9. بابك گفت:

  سلام دوست عزيز (لرد)
  من متوجه نميشم اصولاً چرا بايد مهندس موسوى يا سايت كلمه اعلام كنن كه افراد به قول شما بى حجاب جايى در جنبش سبز ندارن؟!! شما تاريخ رو فراموش كرديد يا از اون خبر نداريد؟ همه ميدونن كه درصد قابل توجهى از كسانى كه در همه پرسى دوازدهم فروردين ٥٨ به جمهورى اسلامى رأى آرى دادن، زنان بى حجاب بودن. اما آيا امام خمينى با استناد به اينكه ما شيعه على هستيم آراى اونها رو باطل كرد؟! نخير! اونها به صرف ايرانى بودن حق داشتن با جمهورى اسلامى همراهى يا مخالفت كنن. 

 10. جهان گفت:

  آدم نمیدونه به کدوم خبرگزاری اعتماد کنه هیچ سندی هم نیست

 11. مسلمان گفت:

  متاسفانه درداخل کشور کلیه وسایل ارتباطی از جمله صداوسیماواینترنت دردست حکومت است،جنبش سبز که شامل اکثرمردم ایران است بایدسعی درپیدا کردن ابزاری باشد که بتواند با مردم درارتباط باشد- یاحسین میرحسین

 12. عزيزي كه با اسم مستعار لرد كامنت گذاشته اي كاش براي يك بار هم كه شده عكسهاي تجمع به اصطلاح حامي دولت در روز چهار شنبه را نگاه مي كرد آن خانم ها با آن وضعيت كه تا حالا من ياد ندارم در تجمعات دوستان سبز كسي اين تيپي شركت كرده باشد ! مطمئن باشيد اين بي حجابي كه به دروغ مي گويند طرف ما سبزها هستند واقعيت ندارد چرا كه ما حداقل از هر شرايط استفاده ابزاري نمي كنيم و بدانيد وبدانند كه ما از دروغ گويان وحاميانشان معتقد تر هستيم..
  ماسرباز حسينيم ياور ميرحسينيم.

 13. آقای لرد عزیز سلام
  تمام طرفداران مهنس موسوی که بد حجاب نیستند؛ شما کلی صحبت کردید. باید شب عاشورا در جماران می بودید و می دیدید 90% خانمها چادری بودند.
  باید توجه داشت مهندس موسوی عقاید و نظریه های دارند مانند اول انقلاب هم چادری ها و هم مانتو پوش ها ی مملکت این نظریه را قبول دارند.
  “البته بهتر است عزیزانی که نظریه های مهندس را می پسندند در حجاب هم مانند خانواده ایشان وقار و متانت را نیز رعایت کنند”

 14. brayan گفت:

  من با امیر ارسلان موافقم ما سرباز حسینیم یاور میر حسینیم

 15. امیر گفت:

  این همه آدم تا به این لحظه کشته شده ، این همه آدم دستگیر شده و سرنوشتشان مشخص نیست در خفقان بسر میبریم بعد عده ای در کامنتها و یا جاهای دیگر میگویند چرا مخالفتتان را با فلان کس ابراز نمیکنید چرا نمیگوید حجاب یعنی ایننننننننننننننننننن برادر من خواهر من دارن تیکه تیکمون میکنن بعد شما بفکر این هستی که حجاب چیه در مملکت ما دیگر حجاب جز در لغت نامه…. هیچ معنائی ندارد آنها میگویند حجاب یعنی…

 16. کنتورچی گفت:

  سلام
  ببخشید ، ولی من میخواستم بپرسم این کامنتها و پیامهائی که دوستان در بالا داده اند چه ربطی به موضوع ” واکنش وزارت خارجه به خبر پناهندگی کنسول ایران” دارد؟
  لطفا” مسوولین سایت پاسخ فرمایند.

 17. سبز گفت:

  دوستان عزيز جنبش سبز تعلق به هيچ قشر يا گروه يا دين و ايين خاصي نداره و در واقع يكي از انگيزه هاي اصلي شكل گيري اين جنبش مبارزه با هر گونه تبعيض نژادي -جنسي-ديني وهر محدوديت ديگري است(در بيانيه هاي اقاي موسوي هم به اين موارد اشاره شده)پس اينكه به اين شكل به مسئله ي حجاب نگاه كنيم و خانم هاي بي حجاب را صرفا” افرادي مفسد و دروغگو خطاب كنيم و انها را به يك سمت ديگر ارجاع دهيم اصلا” درست نيست. در رابطه با مسائل ديگر نيز نبايد با تعصب بي مورد و نا بجا برخورد كنيم و افراد را به صرف اينكه به دين و اييني غير از اسلام شيعي اعتقاد دارند ويا متعلق به طرز تفكري خاص هستند(مثلا”مسيحي يا كمونيست يا…)محكوم كنيم و انها را عناصري خرابكار و متعلق به بيگانه بناميم(اين همان چيزي است كه رژيم مي خواهد يعني ايجاد اختلاف بين طرفداران جنبش).كلام اخر:جنبش سبز متعلق به همه ي ازادي خواهان و دموكراسي خواهان است

 18. سلام

  جناب لرد …

  لا اکراه فی دین، قد تبین رشد و من الغی (اجباری در دین نیست، همانا درست و نادرست مشخص است)
  کسانی که ملت رو گوسفندانی می دانند که باید خوبی را بزور به خوردشان داد، بزرگترین ضربه را به دین و اعتقادات خودشون وارد می کنند.
  کسانی که فرمان خدا را مبنی بر نفی اجبار در دین قبول ندارند، نه مدافع دین بلکه در مقابل خدا ایستاده اند.
  چندین بار در قرآن آمده که مومنین و مسیحیان و یهودیان و مجوس (بنابر تفاسیر زرتشتی ها) که به خدا و روز آخرت ایمان آورده باشند هیچ اندوه و ترسی نخواهند داشت و پاداش آنها داده خواهد شد.

  هدف وسیله را توجیه نمی کند. اگر به زور عسل در حلق کسی کنی ممکن است خفه شود و بمیرد، آنگاه کسی نمی گوید شما می خواستید کار خیری انجام بدید بلکه از شما به عنوان قاتل یاد خواهند کرد.

  دین برای تفرقه و تعصب نیست. اگر دین و اعتقادات باعث نزدیکی ما به خدا می شود و می تواند به پیوند ما با بشریت و تمامی موجودات و هستی کمک کند، در مسیر درستی گام برمی داریم.

  من به عنوان یک دلسوز و کسی این حرف را می زنم که سالها در زمینه ی علوم اجتماعی و رفتاری و ادیان تحقیق کرده ام.
  این جنبش اگر از هم اکنون پایبند به حقوق بشر باشد و با نافرمانی مدنی رشد کند می تواند ایرانی نو بیافریند و مسیر تحقق آن این است که باور کنیم اول ما انسانیم دوم هر زبان و ملیتی که هستیم و سوم هر اعتقادی که داریم و چهارم من که هستم یا نیستم.

  در غیر اینصورت من یا شما بنابر تفاوتهای زبانی یا اعتقادی بر این باور خواهیم بود که فقط من حقم و دیگری ناحق است و این باور به جایی می رسد که می گوییم حقوق بشر را پذیرفته ایم ولی یکدیگر را به عنوان انسان قبول نخواهیم کرد تا به حقوق انسانی همدیگر احترام بگذاریم.

  اعتقادات ما اگر در اولویت باشد، باتوجه به اینکه مذهب مطلق گرا است باعث تعصب ما می شود و تعصب قلب ما را کور می کند.

  در عوض علم نسبی گرا است، با توجه به اینکه درک هیچ کسی در دنیا مطلق نیست و ما به اندازه ی درک خود دین را می فهمیم و ممکن است درک ما همانند بسیاری از اعتقادات گذشته ی ما ناقص و یا اشتباه باشد، پس بهتر است ذهن و قلب ما باز باشد و بپذیریم که ممکن است همیشه اشتباه کنیم.

  رفتار اخلاقی یک انسان باید بر اساس نوع دوستی ، تحصیلات و برابری اجتماعی باشد و هیچ پایه مذهبی لازم نیست (آلبرت انشتین)

  اگر شما در مورد مردم قضاوت کنید، هیچگاه نمی توانید آنها را دوست داشته باشید. (مادر ترزا)

  تو باید تغییری باشی که آرزوی دیدنش را در جهان داری (مهاتما گاندی)

  عشق بزرگ ترین نیروی زندگی است. (پیکاسو)

  مسیر سبز بایستی مسیر عشق و زندگی باشد نه مسیر رکود و مرگ و نفرت.

 19. alireza گفت:

  an bad hejabha dar roze ashora az avamele zede enghelab bodand

 20. پژمان گفت:

  به امید آزادی ایران از دست دیکتاتور ها….