سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهرنگ تنکابنی ،سردبیر ماهنامه فرهنگ و آهنگ نیز بازداشت شد...

بهرنگ تنکابنی ،سردبیر ماهنامه فرهنگ و آهنگ نیز بازداشت شد

چکیده :در ادامه موج جدید بازداشت ها که پس از عاشورا در سراسر کشور آغاز شده است ،ببهرنگ تنکابنی سردبیر یک مجله هنری نیز دیروز بازداشت...


کلمه :در ادامه موج جدید بازداشت ها که پس از عاشورا در سراسر کشور آغاز شده است ،ببهرنگ تنکابنی سردبیر یک مجله هنری نیز دیروز  بازداشت شد.

بهرنگ تنکابنی ، سردبیر ماهنامه فرهنگ و اهنگ(پسر لی لی فرهاد پور) دیروز به همراه کیوان فرزین منتقد موسیقی در دفتر این مجله  بازداشت شدند . ماموران  امنیتی دفتر مجله را نیز تفتیش کردند وکیس های کامپیوترماهنامه را با خود بردند.

ماموران پس از آن به منزل لی لی فرهادپور رفته و کتاب ها، جزوه ها و کامپیوترشخصی او را نیز با خود بردند.لی لی فرهاد پور نویسنده و روزنامه نگار از اعضای مادران صلح است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “بهرنگ تنکابنی ،سردبیر ماهنامه فرهنگ و آهنگ نیز بازداشت شد”

 1. رضا گفت:

  با این کاراشون و دستگیری به جایی نمیرسن.
  ما بیشماریم.

 2. امیر گفت:

  سلام خواهش می کنم توجه کنید(برسد به دست مهندس موسوی)(جدی بگیرید خواش می کنم):
  هم اکنون عده ایی در حال تبلیغ برای حضور ملت سبز در روز 22 بهمن هستند با توجه به این که فضا به گونه ایی شده حکومت به شدت در حال تهدید هست و مردم را بد جوری تهدید به سرکوب و دستگیری شدید و هم چنین اعلام می کند این دفعه که اگر کسی حضور پیدا کند محارب هست واعدام می شود و دیگر با وی مماشات نمی شود و همچنین پس از حضور اقدام به شناسایی گسترده ی افراد می کند. اکنون به نظر من از طرح 22 بهمن استقبال خوبی نخواهد شد و اونها از این عدم استقبال استفاده ی شدید تبلیغاتی می کنند و این دفعه ملت سبز رو اندک نشون می دهند و می گویند در این 6 ماه هم مقدار به همین صورت بوده که موجب یاس و نا امیدی وملت سبز خواهد شد.کاری که تا کنون آرزوی آن بر دلشون مانده.خواهش می کنم که برای 22 بهمن مهندس موسوی و یاران فکری بیندیشند و ابتکار را از عده ایی خارج نشین نا مطلع از اوضاع داخل بگیرند.(خیلی جدیه!)

 3. روح الله گفت:

  “درور بر سه سيد فاطمي خميني و موسوي و خاتمي “

 4. azade گفت:

  ma zende ba anim ke aram nagirim
  mojim ke asoudegie ma adame mast