سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

بازداشت دو عضو ستاد 88 در مشهد

چکیده :هفته گذشته اعتراض مسالمت آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد با حمله و هجوم لباس شخصی ها تبدیل به روز خونین اعتراض در این دانشگاه شد.در جریان اعتراضات سراسری دانشگاههای مشهد در روزهای گذشته، دهها نفر از دانشجویان این شهر بازداشت شده...


کلمه:مهدی گیلانی، نایب رییس ستاد88 استان خراسان رضوی و فرشاد عزیزی، عضو شورای مرکزی ستاد88 این استان در مشهد بازداشت شدند.

به گزارش نوروز، مهدی گیلانی که عضو شاخه جوانان جبهه مشارکت استان نیز هست، پس از حضور در اعتراض دانشجویان دانشگاه سجاد مشهد بازداشت شده و از وضعیت او اطلاعی در دست نیست.

وی پیش از این، در مهرماه و در جریان روزه سیاسی جوانان استان خراسان بازداشت شده بود که پس از چندین روز حبس در سلول انفرادی، با قرار کفالت آزاد شد.

فرشاد عزیزی، عضو شورای مرکزی ستاد جوانان88 خراسان رضوی نیز پنجشنبه هفته گذشته، در جریان اعتراضات دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد بازداشت شد. از وضعیت وی و هویت نهادی که او را بازداشت کرده اطلاعی در دست نیست.

هفته گذشته اعتراض مسالمت آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد با حمله و هجوم لباس شخصی ها تبدیل به روز خونین اعتراض در این دانشگاه شد.

در جریان اعتراضات سراسری دانشگاههای مشهد در روزهای گذشته، دهها نفر از دانشجویان این شهر بازداشت شده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “بازداشت دو عضو ستاد 88 در مشهد”

 1. كمال گفت:

  ماكه اونجا بوديم خوني نديديم

 2. احسان گفت:

  تو بی وجدانی که میگی خونی ندیدی ,وقتی ما اعتراض سکوت داشتیم و لباس شخصی ها ریختند و گفتند تجمع نکنید.ما پشتمون رو کردیم بهشون و علامت پیروزی دادیم و بعد اونا با قمه و چماغ و باتوم حمله کردند, چی رو زمین ریخته شد نامرد؟

 3. ناشناس گفت:

  ما که بودیم چاقو خوردن هم دیدیم

 4. حامد حامی گفت:

  34 نفر هم در دانشگاه خیام دستگیر شدند.

 5. حامد حامی گفت:

  34 هم در دانشگاه خیام دستگیر شدند