سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وزارت اطلاعات کشف کرد؛فهرست62 بنیاد حامی اغتشاش...

وزارت اطلاعات کشف کرد؛فهرست62 بنیاد حامی اغتشاش

چکیده :هرگونه ارتباط توسط افراد حقیقی و حقوقی با این موسسات و بنیادها و هرگونه عقد قرارداد و اخذ امكانات از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی كه به نوعی رابطه استخدامی با دولت دارند یا از بودجه عمومی دولت استفاده می‌نمایند، با این بنیادها و سازمان‌های خارجی ممنوع...


کلمه:معاون خارجی وزارت اطلاعات  در گفت و گویی با خبرگزاری دولتی ایرنا تازه ترین اخبار دریافتی از دستگیرشدگان حوادث اخیر و نقش بنیادها و موسسات امریكایی و اروپایی در ایجاد اغتشاشات پس از انتخابات را تشریح كرده است.

معاون خارجی وزارت اطلاعات طی مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایرنا در پاسخ به این سوال که علت خصومت نظام سلطه و مشخصا امریكا و انگلیس با انقلاب اسلامی مردم ایران چیست اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران از جمله مهم‌ترین رویدادهای جهانی است كه طی سه دهه گذشته، سبب ایجاد مخاطرات جدی در حوزه منافع دیرین رژیم‌های استكباری و قدرت‌های استعمارگر در منطقه و جهان شده است.

این مقام امنیتی در ادامه افزود: این انقلاب به همان سرعتی كه در میان توده‌های مردم در اقصی‌نقاط دنیا شناخته و باعث دلگرمی آنان شد به یكی از هدف‌های براندازی سرویس‌های اطلاعاتی نظام سلطه و مشخصا آمریكا و انگلیس تبدیل و استراتژی تهاجم و براندازی نرم علیه جمهوری اسلامی ایران پی‌ریزی شد تا جایی كه تاكنون برای تحقق این هدف، بودجه‌های رسمی قابل ملاحظه‌ای تصویب و اختصاص داده شده است.

وی تاكید كرد: از این رو، از سال‌ها پیش، رسانه‌های متعدد و بنیادها و موسسات مختلف توسط بیگانگان و سرویس‌های جاسوسی و دیگر نهادهای حكومتی بلوك غرب و صهیونیسم به وجود آمده كه ماموریت‌های خود را با پوشش‌های غیرامنیتی لكن با هدف اجرای پروژه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی پی گرفته‌اند.

وی در تشریح قالب‌ها و روش‌های بنیادهای امریكایی و اروپایی برای جذب و شكار برخی اقشار خاص جامعه به منظور اهداف براندازانه گفت: طی سالیان اخیر، برخی پروژه‌های این بنیادها و موسسات در قالب‌های دروغین و فریبنده «دیپلماسی عمومی»، «دیپلماسی علمی»، «دیپلماسی رسانه‌ای» و مواردی از این قبیل مطرح و به دنبال جذب و شكار برخی اقشار خاص جامعه از جمله متخصصان، هنرمندان، اساتید، عناصر سیاسی، رسانه‌ای و… بوده‌اند تا از این طریق با اتخاذ رویكرد «جنگ نرم» در فضای عمومی جامعه اثرگذاری نمایند.

معاون خارجی وزارت اطلاعات ادامه داد:سربازان گمنام امام زمان (عج) طی سالیان گذشته تاكنون با پیگیری‌های اطلاعاتی توانستند با شناسایی اهداف و برنامه‌های دشمنان انقلاب اسلامی و سرشاخه‌های آنان در داخل و خارج كشور كه در راستای اهداف براندازانه عمل می‌كردند ضربات قابل توجهی به روند حركتی آنان وارد آورده و استكبار را در دستیابی به مقاصد شوم خود ناكام گذارند.

این مقام امنیتی در ادامه با اشاره به اسامی برخی بنیادها و موسسات فعال بین‌المللی در حوزه جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، بر ملاحظات امنیتی و مصون‌ساز ، كه حاصل اطلاعات پرونده‌ها و بازجویی‌های عناصر فریب‌خورده بود،تاكید كرد و اظهار داشت: هرگونه ارتباط توسط افراد حقیقی و حقوقی با این موسسات و بنیادها و هرگونه عقد قرارداد و اخذ امكانات از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی كه به نوعی رابطه استخدامی با دولت دارند یا از بودجه عمومی دولت استفاده می‌نمایند، با این بنیادها و سازمان‌های خارجی ممنوع می‌باشد.

وی همچنین افزود:دریافت هرگونه كمك‌های نقدی و غیرنقدی از خارج از كشور اعم از آنكه كمك‌ها از سوی افراد حقیقی و موسسات دولتی و غیردولتی باشد برای جریانات، احزاب و گروه‌های سیاسی ممنوع است.

معاون خارجی وزارت اطلاعات تاكید كرد:هرگونه همكاری با شبكه‌های رسانه‌ای، ماهواره‌ای و اینترنتی معاند و مخالف با سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی همانند VOA، BBC، رادیو فردا، رادیو زمانه، رادیو رژیم صهیونیستی، شبكه‌های ماهواره‌ای ضدانقلاب مانند منافقین، گروه‌های سلطنت‌طلب، پارس، رنگارنگ، كانال یك و سایت‌های اینترنتی ضدانقلاب و همسو با جریان فتنه مانند جرس و… ممنوع است و همكاری با سازمان‌های برانداز بیگانه محسوب می‌شود.

مقام امنیتی مذكور، با اشاره به برخی یافته‌های اطلاعاتی درخصوص علل و عوامل جریان فتنه اخیر، ارتباطات بی‌ضابطه بسیاری از عناصر و عوامل فتنه با بیگانگان و كم‌رنگ شدن مرزهای هویتی آنان با گروه‌های ضدانقلاب را زمینه‌ساز ایجاد بخش عمده‌ای از اقدامات ضدامنیتی پس از انتخابات ریاست‌جمهوری برشمرد و بر این اساس، اقشار مختلف را از برقراری هرگونه ارتباط غیرمتعارف با سفارتخانه‌ها، اتباع بیگانه، مراكز و عوامل وابسته به آنها بر حذر داشت ، اعلام كرد هموطنان نسبت به اهداف شوم و دام‌هایی كه دشمنان برای آنان گسترده‌اند، هوشیارانه عمل نمایند و همچون گذشته، با حساسیت و هوشیاری، همكاری لازم را با وزارت اطلاعات در جهت صیانت از كشور و خنثی‌سازی برنامه‌های بیگانگان و جریانات فتنه‌انگیز به عمل آورند.

معاون خارجی وزارت اطلاعات همچنین در معرفی نهادهای غربی حامی اغتشاشگران،بنیاد سورس یا بنیاد جامعه باز، مركز وودرو ویلسون، خانه آزادی،صندوق اعانه ملی برای دموكراسی N.E.D ،موسسه دموكراتیك ملی N.D.I ،موسسه جمهوری‌خواه ملی N.R.I، موسسه برای دموكراسی در اروپای شرقی (مقر ورشو) I.D.E.E ،مركز دموكراتیك اروپای شرقی (مقر ورشو) E.E.D.C ، بنیاد فورد ، بنیاد برادران راكفلر ،موسسه هوور دانشگاه استانفورد، موسسه هلند هیووس، مناز انگلیس، انجمن سازمان ملل ایالت متحده آمریكا،بنیاد كارنگی ،ویلتون پارك انگلیس ،سازمان جست‌وجو برای زمینه‌های مشترك،شورای جمعیت، انستیتو واشنگتن برای مسائل خاورمیانه نزدیك، انستیتو اسپن،موسسه آمریكن اینترپرایز ، بنیاد نو آمریكا ، بنیاد اسمیت ریچاردسون،صندوق ژرمن مارشال آمریكا (دارای دفاتر در آلمان، بلژیك و…)،مركز بین‌المللی برای حل مسالمت‌آمیز، بنیاد عبدالرحمن برومنددانشگاه ییل، مركز مردین، بنیاد دموكراسی در ایران، انستیتو بین‌المللی جمهوریخواهان،انستیتو ملی دموكراتیك،انستیتو ابتكار آمریكایی،انستیتو دموكراسی در اروپای شرقی، مركز كمك‌رسانی آمریكا ، مركز بین‌المللی تجارت خصوصی ،مركز آمریكایی برای همبستگی بین‌المللی كارگران ، مركز بین‌المللی برای انتقال دموكراسی، انجمن تشكل دموكراسی، انستیتو البرت انشتین، جنبش جهانی برای دموكراسی،شبكه فعالان جوان دموكراسی، گروه اطلاعات دموكراسی و تكنولوژی ارتباطات، جنبش بین‌المللی پارلمانی برای دموكراسی، انستیتو شبكه جست‌وجو دموكراسی،موسسه ریگا، موسسه بركمن،شورای روابط خارجی آمریكا، انجمن سیاست خارجی آلمان،موسسه اسرائیلی ممری،مركز مطالعات دموكراسی انگلیس، انستیتو مریدین، دانشگاه یل و كلیه مراكز و موسسات تابعه، دانشگاه دفاع ملی آمریكا،مركز مستندسازی اسناد حقوق بشر ایران،مركز امریكایی فلتا فعال در آسیای مركزی و قفقاز، كمیته خطر حاضر، انستیتو آمریكن اینتر پرایز،انستیتو بروكینگز، مركز سابان وابسته به بروكینگز، دیده‌بان حقوق بشر، بنیاد امریكای جدید و بنیاد عبدالرحمن برومند را 62 بنیاد و موسسه ای دانست كه در حمایت از اغتشاشات اخیر ایفای نقش نمودند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

27 پاسخ به “وزارت اطلاعات کشف کرد؛فهرست62 بنیاد حامی اغتشاش”

 1. شهاب گفت:

  موسسه بونش؟

 2. ناشناس گفت:

  خدا به خير كنه اينا انگار ميخوان همه رو مجرم كنن

 3. مرتضی گفت:

  فکر میکنم یه سرچی توی اینترنت زدن و اسم هر سازمان و تشکلی رو که پیدا کردن نوشتن .

  واقعا باید به وزارت اطلاعات تبریک گفت !

 4. ناشناس گفت:

  این که می گه 62 تا است نه 80 تا

 5. سبز سبز گفت:

  این وزارت اطلاعاتیا آی کیوشون در حد کلاس اولم نیست واقعاً متاسفم

 6. ناشناس گفت:

  ایول!! فکر نمی کردم این قدر حامی داشته باشیم!!!!!!!!!!

 7. ااااااااااااااا انقدر ما حامی داشتیم خودمونم خبر نداشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. سروگ گفت:

  با این لیست می توان نتیجه گرفت که کلیه سازمانها در دنیا علیه ایران طوطئه می کنند.اله و اعلم

 9. ناشناس گفت:

  میشه محاسبه کنند تا حالا چقدر جنبش کمک مالی دریافت کرده ومثلا مردمی که روز عاشورا کشته شدند چقدر پول گرفتند تا جانش را از دست بدند

 10. sayid گفت:

  نکنه ما نبودیم میرفتیم تو خیابونا!!!!!؟؟؟
  دمشون گرم ، پس تا حالا کجا بودن اینا؟؟؟!!!!

 11. یا حسین گفت:

  جناب معاون ابر و باد ؛ مه خورشید و فلک را به لیست بالا اضافه کن داداش

 12. راه سبز امید گفت:

  8)
  من اعتراف می کنم که با نهاد ” سازمان جست‌وجو برای زمینه‌های مشترک ” کارای مشترک زیادی کردم!!
  D:

 13. عزیز - مهاباد گفت:

  لطفا زود به اطلاع  وزارت اطلاعات برسانید که یک سری سازمان رو یادش رفته.
  سازمان ملل چند ماه قبل در مورد نقض حقوق بشر بیانیه صادر کرد:
  پس موارد زیر را به لیست بالا اضافه کنند:
  – سازمان ملل
  – تمام کشورهایی که رای مثبت دادند
  – تمام کشورهایی که نمایندگانشان امسال هنگام سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل، خارج شدند
  – تمام کشورهایی که نمایندگانشان امسال هنگام سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل، به حرفهای او خندیدند
  – تمام مردم و مراکز داخل ایران که معترض و ناراضی اند.
  اگر منصفانه حساب کنیم وزارت اطلاعات بایستی بیش از 95 درصد مردم و مراکز دنیا را در لیست خود بگنجاند.
  شک دارید؟ بهتر است یک نظرسنجی در سطح دنیا برگزار کنند تا نتایج آنرا حتی در چین و روسیه و لبنان و غیره هم ببینند.

 14. reza گفت:

  توبه :

  هر روز از ما میخواهند که توبه کرده و به زیر لوای اسلام برگردیم. با خود میگفتم آنها دوست دارند ما چگونه توبه کنیم .آنها دوست دارند که ما مثلا بگوییم راست میگویید ما بعد از بررسی متون اسلام فهمیدیم حق با شما بود. چقدر ما در اشتباه بودیم.مثلا کسی بگوید من بعنوان دانشجو دیروز تاریخ اسلام را مرور کردم . به دوستانم نیز میگویم که حکومتیان راست میگویند .چرا ما تا حالا اشتباه میکردیم. مثلا توقع دارند بگوییم تازه فهمیدم :
  – امام حسین (ع) مخالفان خود راگوساله و بزغاله مینامید. حتما امامان ما اینگونه سخن میگفتند چون روحانی بلند مرتبه ای نظیر امام جمعه چنین سخن میگوید. شما راست میگفتید.
  – او از جوانان کشور خود نیروی مردمی بسیج برای مقابله با بیگانگان درست میکرد و بعد بدست آنها باطوم و تیغ و درفش میداد تا مخالفان داخلی را در معابر سرکوب کنند. ما در اشتباه بودیم بسیج برای آد م کرد ن دانشگاهیان کارآیی زیادی دارد.
  – امام حسین به نیروی نظامی خود توصیه میکرد که در کارهای اقتصادی وارد شوید تا کمتر نیروی اقتصادی تاب رقابت با شما داشته باشد. میدانید ما تازه فهمیدیم که امام حسین به آن 72 مظلوم توصیه کرده بود که تا میتوانید سهام بخرید. شما نظامیان ولایت باید از نبض بازار آنچنان آگاه باشید که خبر های طلایی را زودتر از مردم کوچه و بازار دریافت کنید.
  – او امت اسلامی خود را از هرگونه رسیدن خبر منع میداشت حتی اگر مجبور میشد مردم را مواجه با اشعه های سرطان زا نماید. اهمیتی نداشت میدانید او میخواست حکومت دینی زنده بماند.
  – او گفته بود که نبینم کسی بر خلاف من مینویسد و اساسا به تبعیت از رفتار اوست که امروز میتوان شبانه روزنامه نگار ها را ربود . او گفت شبانه نویسندگان رابربایید و در محبس کنید. عده ای فکر میکردند حکومت میخواهد که مردم قبول کنند که ربودن مخالفان و در محبس کردن آنها شیوه امان بوده است . راست میگویید امام حسین قبل از صحرای کربلا نویسندگان زیادی را در محبس کرد و بعد عازم کربلا شد. به همین دلیل است که اسلام زنده مانده است.
  – امام حسین (ع) گفت که اگر کسی خواست در شهر چیزی بنویسد دادگاه مطبوعات از خودی ها تشکیل دهید و همه را داغ و درفش کنید تا فقط محبان ولایت بتوانند بنویسند. بطوری که اگر کسی چشم باز کرد فقط روزنامه خودی ببیند که مجیز من را میگوید. هر کسی را که گرفتید بدون محاکمه ، بدون وکیل ماهها در محبس های انفرادی نگاه دارید تا کسی به فکر مخالفت نباشد. “چشم فتنه را کور کنید”. امام اینچنین اسلام را زنده نگه داشت که امروز نام او را همه فریاد میزنند و برای او میگریند.
  – او گفت بگویید خونی که د ر رگ ماست هدیه به رهبر ماست و شبانه دانشجویان را آنچنان بزنید که گویی کفاررا میبینید و او به محبان ولایت گفت با خوابگاه آنان آن کنید که مغول با کشورهای فتح شده میکرد. دوستداران امام حسین (ع) هم دانشجویان را از بالای بام ها به خیابان می انداختند. ما توبه میکنیم اقدامات امروز حکومت اسلامی همان اقدامات حسین و یارانش است.
  – او گفت اگر سالها بعد کسانی در گرامیداشت خاطره من در روز عاشورا به خیابان ها آمدند و ندای مخالفت با بعضی از اقدامات یک حکومت دینی را داشتند هر چه میتوانید بکشید و بعد تعداد کشته ها را نیز اعلام نکنید . اساسا بگویید خودشان همدیگر را کشتند. نه نه اصلا بگویید کسی کشته نشده ، و بعد محبان ولایت را فردا صبح به خیابان ها بخوانید. او گفت در روز عاشورا مخالفان اقدامات حکومت دینی را هر چه میتوانید بکشید شما بهانه های دارید مثلا بگویید هلهله کرده اند. این که ما گفتیم در ماههای حرام کسی را نکشید مصرف خارجی دارد نه داخلی.
  – همو گفت مردم مخالف را زیر سم اسبان بیندازید و به تبعیت از اوست که امروزه در ام القرای اسلامی به راحتی شحنه ها مردم را با مراکب خود ( حتما اسم آن را ذولجنان گذاشته اند) زیر میگیرند، دوباره و سه باره از روز بدن های زخمی آنها عبور میکنند و آب از آب تکان نمیخورد. آخر او به حکومت ها ی دینی سفارش کرده بود تماما کارهای شحنه ها را انکار کنید نه نه اصلا بگویید صحنه سازی بوده است.
  – او سفارش کرده بود که اگر کشوری اسلامی تشکیل دادید تنها و تنها از موافقان و مجیزه گویان در مجالس قانون گذاری استفاده کنید. یعنی میدانید شورایی به نام نگهبان تشکیل دهید تا فقط اجازه ورود خودی های خیلی خودی را به آنجا بدهد تا حب ولایت افزایش یابد. اگر باز هم از میان انان کسی نطق مخالف داشت به محبان ولایت بگویید دفترش را با هر چه در آن است آتش بزنند. مبادا شحنه ها کسی را دستگیر کنند. اصلا شحنه ها در زندان ها فقط مخالفان من را محبوس نمایند. او گفت من میدانم اگر از ولایتمداران و حیدر حیدر گویان کسی به جایی حمله کرد و جنایت کرد مبادا کسی را دستگیر کنید. این از فرط قانون مداری امام حسین (ع) بود.
  – او گفت نویسندگان حامی من میتوانند تمام مخالفان خود را بدون ترس از قیامت و عقوبت آن جاسوس بیگانه ، حقوق بگیر مزدور و …بخوانند . این دسته از روزنامه نگاران هر چند گاه به داد گاه مطبوعات بخوانید و در حالی که میخندند بعد از چند ساعت با تقدیر و تشکر مرخص نمایید باشد تا عبرت مخالفان قرار گیرد.
  – اما در بعد حکومت داری اسلامی او گفت تامیتوانید آمار دروغ بدهید. اصلا میتواند کسی که بارها و بارها دروغگویی اش بر علمای اسلامی نیز ثابت شد در راس دستگاه اجرایی کشور اسلامی باشد چون هدف وسیله را توجیه میکند. میدانید هدف حفظ بلاد اسلامی است حال اگر با دروغ ؛ جنایت ؛ و کارهای کثیف دیگر این بلاد اداره شد اهمیتی ندارد.
  خدایا من را ببخش اگر اقدامات این دنیا دوستان را برابر یکی از بهترین بندگانت کردم. دوستی میگفت که اگر اسلام این است من اقدامات آنها را باور میکنم. شما روحانیون بلند مرتبه، نمیخواهید که بگویید به این دلیل و به آن دلیل ما مرتکب جنایت و دروغگویی و آدم ربایی و آزار مردم بیگناه شدیم چون حسین به هیچ دلیلی اقدام به جنایت و آدم ربایی و داغ و درفش نکرد. به همین دلیل است که امروز دنیا نام او را بعد از 1400 سال فریاد میزند. خدایا نکند مردم اقدامات این حکومت را به نام اسلام بنویسیند. مثلا یک ایرانی میگفت من تمام اقدامات شما را به عنوان اقدامات حکومت دین قبول میکنم فقط دیگر نماز نمیخوانم چون فهمیدم اسلام چگونه ملک داری میکند و از حکومت کردن بر قلب ها میگوید و بعد از دستیابی یه آن بر مغز ها چماق میکوبد. اسلام لابد همین است که شما روحانیون بزرگوار میگویید چون علمای حوزه نیز اقدامات شما را تایید کردندو مرجعیت شیعه نیز با سکوت نظاره گر رفتار شماست. اصلا مرجعی ندیدم که گوشه ای از این اقدامات حیوانی را شنیده دیده ویا از آن یاد کرده باشد.
  امامان معصوم از شما میخواهند که با مخالفان بی سلاح در خیابان چنان رفتار کنید که روی نازی هارا سفید کنید.چشم فتنه را کور کنید همانگونه که چشم رتبه اول کنکور را در حمله به خوابگاه دانشجویی؛ محبان ولایت کور کردند.
  باید مثل سال 1342 گفت ای علمای اسلام بداد اسلام برسید. با دیدن فیلم های حملات وحشیانه و اقدامات این حکومت اسلامی حتما توقع دارید مردم به تشیع به عنوان دین آزادگی و آزاد مردی علاقمند شوند. راست میگویید با دیدن فیلم اقدامات این حکومت در اینترنت مردم غیر مسلمان دنیا برای مسلمان شدن صف کشیده اند. دلم برای اسلام میسوزد که شما با آن هرچه خواستید استفاده ابزاری کردید.

 15. ناشناس گفت:

  نظر شما را به روزنامه اسراییلی آرتص درباره انتخابات ایران و اعتراف به اینکه وجود احمدی نژاد برای اسراییل برای کاستن از فشارهای بین المللی غنیمت است جلب می کنم در ثانی مگه ما خسبزها کوریم یا نمی فهمیم که نه از جایی پول می گیریم نه حمایت می شویم تنها پشتوانه ما خدا است و در درجه دوم خون پاکان و دعای خیر مردم ثالثا وزرات به این زبلی چرا تا به حال قاتل ندا حمله کنندگان به دانشگاه و جماران و مردم را پیدا نکرده اونا که دم دست ترن

 16. 00 گفت:

  چه خوب چند تا شبکه رو نداشتم حالا میدونم کجا خبر بگیرم

 17. علی گفت:

  اینا الان میگن ما اغتشاش گریم.دو روز دیگه خدا رو عزل میکنن-میگن خدا توی اغتشاشات شرکت کرده و ازشون حمایت کرده.

 18. علی ازبابل گفت:

  این معاون بی نام اگرسری به نظرهای سایت کلمه درمورداراجیف خودبزندخودش میفهمداین حرفهادیگردرجوانان سبزمااثری نداردکاش امام حسین درکربلااین مقدارآزاده ای که درروزعاشورابرای مخالفت به خیابان آمده داشت بچه هادمتون گرم.

 19. جواد گفت:

  در هر سطر که اسامی این بنیادهای بنده خدا نوشته شده اقلا دو بار کلمه ی دمکراسی تکرار شده.یه بار دیگه به دقت بخونید.

 20. مخالف گفت:

  آخه شما بازيچه اين
  پولا رو اون بالائي ها ميگيرن
  شما رو كه آدم حسابتون نميكنن
  در ضمن اگه نظرات مخالف رو هم بزارين بد نيست
  يعني شما واقعا فكر مي كنيد مخالفاتون توي اين سايت نميان و نظراشون رو نمينويسن
  پس چرا فقط يكي دو تا از نظراشون رو مي زارين

 21. مرتضی گفت:

  در برنامه بعدی نود همه با فرستادن اس ام اس اشتباه گزینه 0غیرقابل قبول )را بالا میبریم

 22. مهدی گفت:

  چقدر ما مردم حامی داریم و خودمون نمی دونستیم…بابا دست مریزاد

 23. ناشناس گفت:

  انشاءالله خداوند برادران اطلاعاتی را خیر دهد که امنیت را برقرار کردند

 24. ناشناس گفت:

  امیدوارم برادران اطلاعات همیشه موفق سالم صحیح وسلامت باشند

 25. مهبد گفت:

  دیگه میگفتند کل دنیا خودشونو راحت میکردند سنگین ترم بودن:D طرف هر چی اسم میدونسته و نمی دونسته نوشته

 26. ايراني گفت:

  اگه مردين نظر مخالفاتون هم بگذاريد تا بدونيد كه اين سبز اموي فقط توهم شماست كه زياد شدن. آخه سبز قورباغه اي ها شمارو رو چه به راهپيمايي؟ يكي ديگه كاراتون رو مي كننه چهچه و به به اش مال شماست ؟!
  بهتر فعلا به اوستاتون بگيد بره الفباي سياستو ياد بگيره بعدش بياد كوري بخونه؟ راستي شما كه كار بلد نيستين چرا مي آين استخدام شهرداري مي شين؟! بهتون گفتن بريد آشغالاي سطح شهر و جمع كنيد بسوزونيد .رفتين آشغالا رو با جاش سو زوندين؟

 27. محمد گفت:

  خاک برسر شما نفهما که هنوز تو خماری قتل ندا آقا سلطان موندید که توسط اون استاد رذلش صورت گرفت و صحنه سازی علیه این حکومت کرد. چقدر ابلهید که فکر می کنید خدا با شماست حال اینکه شما بلد نیستید نماز بخونید وقتی هم میاید نماز جمعه با کلی آرایش و بزک دوزک میاید در نهایت هم با کفش و بدون مهر نماز می خونید.
  دنیا پس از واقعه صحرای طبس و پس از سی سال توطئه علیه این مملکت فهمید یه نیروی مجیک قدسی داره این کشور رو اداره می کنه ولی ابلهان داخلی فکر میکنن که بله این حکومت دست نشونده افراد نامناسبه حال آنکه این مملکت باوجود همه کارشکنیهایی که یک سری پرسنل اجرایی بزدلش نظیرشما ابلهان دارند میکنند به عنایت سرور و مولام حضرت مهدی روحی له الفداء داره حفظ میشه.

  در پایان یه جمله : به ابلهان بگو که به جای مشت با بیل خاک به صورت خورشید بپاشند و فکر کنند درخشش اورا می توانند خاموش کنند.

  امیرم و سرورم اگر تمام ملل دنیا از اغیار شما باشند به قیمت جان و روحمان از شما دفاع میکنیم انشاءالله همانگونه که حبیب و حر و ظهیر سینه هاشان را سپر تیر کسانی کردند که به قصد قربه الی الله آمده بودند برای قتل فرزند رسول الله.