سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پریسا کاکایی و مهرداد رحیمی بازداشت شدند...

پریسا کاکایی و مهرداد رحیمی بازداشت شدند

چکیده :در حال حاضر تعداد اعضای بازداشت‌شده کمیته گزارشگران حقوق بشر 7 نفر می‌باشد. شیوا نظرآهاری، کوهیار گودرزی، سعید جلالی‌فر، سعید کلانکی، سعید حائری، پریسا کاکایی و مهرداد رحیمی این افراد...


دیروز ،11 دی ماه پریسا کاکایی عضو کمیته گزارشگران حقوق بشر و مهرداد رحیمی از همکاران این کمیته بازداشت شدند.
به گزارش سایت کمیته گزارشگران حقوق بشر ،عصر دیروز، طی تماس تلفنی وزارت اطلاعات با 4 تن از اعضای کمیته از آنان خواسته شد تا خود را به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات معرفی نمایند. از این 4 تن، پریسا کاکایی و مهرداد رحیمی در حدود ساعت 8:30 خود را به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات معرفی نموده و بازداشت شدند.
دو عضو دیگر کمیته، سعید حبیبی و حسام میثاقی بازداشت نشده‌اند اما تماس‌های تلفنی پی در پی ماموران وزارت اطلاعات امنیت آنان را به شدت تهدید می‌نماید و هرلحظه امکان بازداشت آنان نیز وجود دارد.
در حال حاضر تعداد اعضای بازداشت‌شده کمیته گزارشگران حقوق بشر 7 نفر می‌باشد. شیوا نظرآهاری، کوهیار گودرزی، سعید جلالی‌فر، سعید کلانکی، سعید حائری، پریسا کاکایی و مهرداد رحیمی این افراد هستند.

کمیته گزارشگران حقوق بشر نهادی مستقل است که هدفش اطلاع‌رسانی و دفاع از قربانیان نقض حقوق بشر می‌باشد. این کمیته در طول 4 سال فعالیت خود گزارش‌ها، اطلاعیه‌ها، بیانیه‌ها و مقالات متعددی را در زمینه نقض حقوق بشر منتشر نموده و خود را به عنوان نهادی مدنی و فارغ از هرگونه جهت‌گیری سیاسی در میان فعالان داخلی و خارجی مطرح نموده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.