سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه بازداشت اعضای نهضت آزادی/ امیر خرم،محسن محققی و سارا توسلی بازداشت شدند...

ادامه بازداشت اعضای نهضت آزادی/ امیر خرم،محسن محققی و سارا توسلی بازداشت شدند

چکیده :امیر خرم عضو دفتر سیاسی و شورای مرکزی نهضت آزادی، محسن محققی داماد مهندس بازرگان و رییس اسبق هیئت سیاسی این حزب و سارا توسلی دختر مهندس محمد توسلی رییس دفتر سیاسی نهضت آزادی ساعتی پیش در پی احضار به دفتر پیگیری های وزارت اطلاعات بازداشت...


کلمه:مهندس سید امیر خرم، مهندس محسن محققی و سارا توسلی امروز در پی احضار به دفتر پیگیری های وزارت اطلاعات بازداشت شدند.

به گزارش کلمه امیر خرم عضو دفتر سیاسی و شورای مرکزی نهضت آزادی، محسن محققی داماد مهندس بازرگان و رییس اسبق هیئت سیاسی این حزب و سارا توسلی دختر مهندس محمد توسلی رییس دفتر سیاسی نهضت آزادی ساعتی پیش در پی احضار به دفتر پیگیری های وزارت اطلاعات بازداشت شدند.

امیر خرم دو هفته پیش از این به همراه چهار عضو شاخص دیگر نهضت آزادی به دفتر پیگیری های نهضت آزادی احضار شده بود و مورد بازجویی چند ساعته قرار گرفته بود.

همچنین خرم و محققی، هر دو در جریان بازداشت گسترده اعضای نهضت آزادی و فعالان ملی مذهبی در سال 80 متحمل حبس انفرادی طویل المدت شده بودند و احکام طولانی بازداشت دریافت کرده بودند.مهندس خرم از سه ماه پیش ممنوع الخروج نیز شده بود.

گفتنی سارا توسلی خواهر لیلا توسلی است که دوشنبه گذشته ساعت 1/5 بامداد در خانه پدر خود بازداشت شده بود.

همچنین در جریان بازداشتهای گسترده بعد از اتفاقات عاشورا ابراهیم یزدی،دبیر کل نهضت آزادی، و چندین عضو شاخه جوانان این حزب در تهران و شهرستانهای مختلف بازداشت شده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “ادامه بازداشت اعضای نهضت آزادی/ امیر خرم،محسن محققی و سارا توسلی بازداشت شدند”

  1. جام جم درکف افریت فسونگر بینید
    اهرمن برسر اورنگ اهورا نگرید