سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

ابوترابی‌:صداوسیما تحریك نكند

چکیده :در این روند باید حساب منتقدان و معترضان از معاندان و افرادی كه با نظام ضدیت دارند به طور دقیق جدا شود تا راه برای اقتدار نظام هموار...


کلمه:نایب رئیس مجلس با اشاره به حوادث اخیر كشور گفت: در این روند باید حساب منتقدان و معترضان از معاندان و افرادی كه با نظام ضدیت دارند به طور دقیق جدا شود تا راه برای اقتدار نظام هموار گردد.

به گزارش  ایلنا محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس كه ریاست جلسه علنی روز یكشنبه را برعهده داشت در نطق پیش از دستور با تشكر از حضور میلیونی مردم در گردهمایی عظیم عاشورایان و واكنشی قاطع آنان به هتاكان روز عاشورا گفت: از نیروهای اطلاعاتی‏ قضایی ‏ نظامی و انتظامی انتظار می‌رود در چارچوب قانون برخورد قاطع را در دستور كار خود قرار دهند.

وی از مسوولین نظام ، رسانه‌های مكتوب و رسانه‌های ملی خواست تا از ظرفیت خود برای اقناع معترضین استفاده كنند و از رفتار تحریك آمیز دوری كنند.

وی ادامه داد: همان طور كه رهبر معظم انقلاب تاكید داشتند در این حساب منتقدان و معترضان از معاندان و افرادی كه با نظام ضدیت دارند به طور دقیق جدا شود.

نایب رئیس مجلس با اشاره به حضور همه اقشار مردم در سراسر كشور در دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی تصریح كرد: مردم ایران به نسل‌های تاریخ به ویژه خواص اعلام كردند كه پاسداری از آرمانهای بلند امام و فصل الخطاب قرار دادن سخن رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در هنگامه‌های حوادث و فتنه‌های بزرگ تنها راه خاموش كردن فتنه دشمنان همیشگی نظام است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “ابوترابی‌:صداوسیما تحریك نكند”

  1. بسیجی دوران جنگ گفت:

    آخه برادر عزیز صدا وسما کاری جز تحریک و عوامفریبی مگر دارد

  2. ناشناس گفت:

    مگر صدا وسیما کار دیگری میتواند بکند

  3. خادم و نکر قرآن گفت:

    مگر این صدا و سیمای شیطانی به جز عوام فریبی هنر دیگه ای دارد ولله یعلم انهم کاذبون