سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رکورد دار فحاشی و توهین به مسوولان نظام...

رکورد دار فحاشی و توهین به مسوولان نظام

چکیده :شریعتمداری كه همه هنر خود را در كم كردن صفر از تعداد جمعیت راهپیمایی معترضان و اضافه كردن صفر به شمار راهپیمایان حامی نظام به كار برده، به گونه ای ناشیانه و اغراق آمیز این كار را انجام داده كه سوژه جدید برای بی اعتبار كردن اخبار رسانه های رسمی فراهم می...


سایت آینده نوشت:در حالیكه روزنامه كیهان به مدیریت حسین شریعتمداری طی شش ماهه گذشته یكی از اركان اصلی داغ نگه داشتن آتش تنش در كشور بوده است، این روزنامه سعی دارد خود را مدافع نظام! و دلسوز رهبر انقلاب! جلوه دهد.

حسین شریعتمداری كه پیش از وارد شدن به كار مطبوعاتی سابقه حضور در دفتر سیاسی سپاه پاسداران در دهه اول انقلاب را دارد و به دلیل سپری كردن چند ماه در زندان های رژیم طاغوت خود را در صف اول مبارزان و دلسوزان انقلاب قرار می دهد، به ویژه در ماه های اخیر با استفاده از فحاشی و هتاكی های بی رویه اقدام به تخریب شخصیت های انقلاب و اخلال در فعالیت های عقلا و دلسوزان نظام به ویژه بزرگان اصولگرا كه قصد یافتن راهی برای حل مشكلات كنونی كشور را دارند، كرده است.

شریعتمداری كه همه هنر خود را در كم كردن صفر از تعداد جمعیت راهپیمایی معترضان و اضافه كردن صفر به شمار راهپیمایان حامی نظام به كار برده، به گونه ای ناشیانه و اغراق آمیز این كار را انجام داده كه سوژه جدید برای بی اعتبار كردن اخبار رسانه های رسمی فراهم می كند.

اقدام دیگر كیهان در توهین، فحاشی و هتاكی به منتقدان و معترضان و تحریف مواضع آنان نیز موجب شده است این روزنامه كه قبل از مدیریت شریعتمداری پرشمارترین روزنامه كشور محسوب می شد، با وجود افزایش جمعیت و تحصیل كردگان با افت شدید تیراژ مواجه شود، به گونه ای كه بخش قابل توجه مخاطبان این روزنامه به قشر افراطی یا ساده دل تبدیل شده اند.

اگرچه شریعتمداری انگیزه خود را از داغ نگه داشتن آتش فتنه، دلسوزی و دلدادگی به رهبر انقلاب و تلاش برای قلع و قمع كردن كلیه مخالفان و منتقدان ولایت از نظام قلمداد می كند، اما بررسی سوابق وی نشان می دهد این چهره تندرو در دهه اول انقلاب نیز دقیقا همین رویه را در پوشش حمایت از امام (ره) در برابر چهره های غیر همراه با ایشان از نظر شریعتمداری به كار می گرفت.

مطابق با تولیدات دفتر سیاسی سپاه در دوره مسئولیت شریعتمداری، وی بیشترین حملات، هتاكی و اتهامات نسبت به شخصیت های سیاسی و چهره هایی كه چندان به زعم وی همراه نبودند، صورت می داد؛ به گونه ای كه رئیس جمهور وقت آیت الله خامنه ای كه در آن دوران به دلیل موضوعاتی نظیر تعیین نخست وزیری دوره دوم ریاست جمهوری، حمایت 99 نفر نمایندگان مجلس و تفسیر ولایت فقیه از سوی شریعتمداری متهم به ضدیت با ولایت فقیه و ترور شخصیت و توهین می گردید.

اكنون نیز به نظر می رسد عملكرد شریعتمداری و سایر چهره های افراطی كه به بهانه دفاع از نظام و رهبری صورت می گیرد، در واقع برای داغ نگه داشتن فضای التهاب، تنش و درگیری در كشور است. چرا كه حیات افراد تندرو وابسته به نزاع ها و درگیری هاست و در صورت بازگشت آرامش به كشور، این نوع افراد نه تنها نقش و اثرگذاری خود را از دست خواهند داد، بلكه باید پاسخگوی تخلفات بی شمار قانونی، شرعی و اخلاقی خود كه به اسم دفاع از نظام و ولایت صورت داده اند باشند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

53 پاسخ به “رکورد دار فحاشی و توهین به مسوولان نظام”

 1. سعید گفت:

  نظر من به صحبتهای علی به کندوکاو پرداختند نزدییک تر است!

 2. yeshil گفت:

  آقا سهراب رهبرعزیزمونیعنی میرحسین موسوی هم شهرستانی هستند

 3. محمد گفت:

  چشم . ولي شما تعبير بهتري ميتوانيد براي وجود اين آدمها در نظام اسلامي پيدا كنيد . اگه اوضاع آروم بشه شريعتنداري چكار بايد بكنه كه روزنامه اش خريدار داشته باشه