سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دومین جلسه دادگاه امین‌زاده تشکیل شد...

دومین جلسه دادگاه امین‌زاده تشکیل شد

چکیده :اصغرزاده، همسر رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف اصلاح‌طلبان گفت:« امروز دومین جلسه رسیدگی به اتهامات همسرم برگزار شد و ظاهرا ظرف پنج، شش روز آینده حکم دادگاه بدوی در مورد ایشان صادر...


کلمه:دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محسن امین‌زاده به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

اصغرزاده، همسر رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف اصلاح‌طلبان در گفتگو با پارلمان‌نیوز، گفت:« امروز دومین جلسه رسیدگی به اتهامات همسرم برگزار شد و ظاهرا ظرف پنج، شش روز آینده حکم دادگاه بدوی در مورد ایشان صادر می‌شود.»

وی در مورد اینکه آیا احتمال آزادی امین‌زاده به قید وثیقه وجود دارد؟ اظهار داشت:« طبق گفته مسئولان مربوطه ابتدا باید حکم صادر شود و بعد از آن بررسی این موضوع در دستور کار قرار می‌گیرد.»

همسر معاون وزیر خارجه دولت اصلاحات با اشاره به ملاقات کوتاه خود در پایان دادگاه امروز با همسرش، خاطر نشان کرد:«بعد از گذشت چهار ماه انفرادی، امکان ملاقات حضوری و تلفنی به صورت مرتب با آقای امین‌زاده فراهم بوده و مشکلی در این رابطه نداشتیم.»

وی همچنین وضعیت جسمی و روحی امین‌زاده را خوب توصیف کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.