سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ابولفضل فاتح: اینک موسوی حجت را بر همه تمام کرده است...

ابولفضل فاتح: اینک موسوی حجت را بر همه تمام کرده است

چکیده :بیانیه ی هفدهم مهندس میرحسین موسوی اعلام یک “حسن نیت بزرگ و خواسته های حد اقلی” برای خروج کشور از بحران و یک امتحان خطیر برای مسئولان امر است. موسوی به تاسی از امام خود ثابت کرد که دوران مردانی که با خدا معامله می کنند به پایان نرسیده است. تفاوت مردان بزرگ و پرمایه با مدعیان بی ریشه ی استیلا طلب همین جا روشن می شود. اینک موسوی حجت را بر همه تمام کرده...


کلمه: دکتر ابولفضل فاتح رییس کمیته رسانه های ستاد مهندس موسوی  در مورد بیانیه هفدهم مهندس موسوی گفت : بیانیه موسوی یک حسن نیت بزرگ از سوی موسوی و یک امتحان خطیر برای مسوولان امر است.

ابوالفضل فاتح در گفت و گو با کلمه گفت:  بیانیه ی هفدهم مهندس میرحسین موسوی اعلام یک “حسن نیت بزرگ و خواسته های حد اقلی” برای خروج کشور از بحران و یک امتحان خطیر برای مسئولان امر است.  موسوی به تاسی از امام خود ثابت کرد که دوران مردانی که با خدا معامله می کنند به پایان نرسیده است. تفاوت مردان بزرگ و پرمایه با مدعیان بی ریشه ی استیلا طلب همین جا روشن می شود. اینک موسوی حجت را بر همه تمام کرده است.

وی در پایان تاکید کرد: اگر مسئولان فرصت را از دست دهند، دشواری های سهمگین آینده بر عهده ی آنان خواهد بود و مهر حسرت و تباهی از این فرصت سوزی تا ابد بر پیشانی شان حک خواهد شد. آیا در میان مدعیان مصالح کشور گوش شنوایی هست؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

80 پاسخ به “ابولفضل فاتح: اینک موسوی حجت را بر همه تمام کرده است”

 1. ناشناس گفت:

  ye tori ino be gush e hameye aahaad e mellat beresunid ke in ye aghab neshini nabudeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  omid be solh o dar zemne paafeshaari bar osul ro dar dele mellat zende negah daarid

  mamnunimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 2. ایرانی گفت:

  مردم به عهدشان با موسوی وفادارند چون موسوی به عهدش با مردم وفادار است. او همچنان در کنار مردم است.

 3. ناشناس گفت:

  به تمام كساني كه سبزها رو فريب خورده انگليس و امريكا ميدانند توصيه ميكنم فقط 1 بار كتاب “قلعه حيوانات” نوشته جورج اورل را بخونند تا بفهمند سر خودشون چه بلايي اومده و ازش غافلند ….

 4. vahid گفت:

  بابا اینا اگه حرف اقای میرحسین میفهمیدند که کار به اینجاها نمی کشید. من شک دارم که فهم این بیانیه وزین و هم داشته باشند

 5. اشکان گفت:

  ما کشته می شویم آیا فراموش می شویم

 6. ناشناس گفت:

  دورد بر میر حسین موسوی….. درود بر تمامی آزاد اندیشان دنیا

 7. moji350 گفت:

  درود بر مهندس موسوی

 8. سعید گفت:

  همه مطالب فوق که در جهت تایید شماست چرا مطالب منتقدین را نمیگذارید ؟ ببخشید فکر کردم در فروم آهستانم شرمنده شما که تکلیفتون معلوم

 9. سبز تر گفت:

  از رایی که خانوادگی به شما دادیم افتخار میکنیم همیشه برایت دعا میکنیم

 10. مرضیه گفت:

  مهندس عزیز از درگاه ایزد متعال برایتان صبر و ظعفر ارزو مندیم
  خداوند به شما و اقای کروبی و خاتمی عزیز توان روز افزون عطا فرماید
  ما با شماییم و رسوایی دشمنانتان را ارزو مندیم

 11. مهدی گفت:

  از نظر من شما داناترین رئیس جمهور دنیا هستی

 12. تاسف گفت:

  نباید عقب نشینی کرد.ما کلی کشته دادیم و کلی کتک خوردیم/6 ماه زندگیمون که رفت چی میشه/ندا و سهراب چی میشن؟؟؟

 13. اسلام سبز گفت:

  درود بر رئیس جمهور موسوی
  همچنان با تو هستیم
  یا حسین میر حسین

 14. yekzan گفت:

  سلام و درود بر شما جناب موسوی،و همه ما آزادی خواهان سبز.

  آقای موسوی ما به شهامت و درستی شما افتخار می‌کنیم با این شجاعت ما پیروزیم

  و آنها باید بلرزند و بتترسند

  درود بی‌ پایان بهمه سلحشوران ایران زمین

 15. حمد گفت:

  ما سبز ها نیز با شما و میر حسین عزیز موافقیم فقط برای حفظ حرمت شیعه و ایران کشور شیعه و از همه مهمتر حرمت انسان که انسانم آرزوست

 16. حمد گفت:

  دوستان سبز من قرار نیست کسی نابود شود نه ما ونه آنها ما هم مثل رئیس جمهورمان نه بالاتر از آن نخست وزیر اماممان میخواهیم که ما شویم کاش که فرصت سوزی نشود

 17. ناشناس گفت:

  یا حسین میر حسین

 18. ya hosein گفت:

  دروغ ، دوغ ، دروغ …..

  بس است دیگر……

  آفای موسوی، آقای کروبی کمی به خودتان آیید…

 19. بهناز گفت:

  در شرایط بحرانی مملکت ما، دست کم گرفتن پیشنهادات آقای موسوی و زدن انگ عقب نشینی و دلخستگی و امثالهم به او، یا نشان خامی سیاسی است یا بی خردی سیاسی و یا غرض ورزی سیاسی و داشتن نیاتی سوای آنچه قاطبه مردم طرفدار جنبش سبز ایران در پی آنند، که در راس شان پنج خواست عنوان شده از سوی آقای موسوی است. این خواستها همطراز با خواست بخش های وسیعی از مردم آزاد اندیش ایران است و از نیروی بالقوه بسیار بزرگی برای کسب و جذب همدلی سایر ایرانیان برخوردار می باشد. اما کافی نیست که این خواستها فقط در سطح محدود چند سایت اینترنتی و در ستون های ارسال نظرات مطرح و مورد بررسی صاحبان نظرات موافق و مخالف واقع شود. از همین امروز صبح یکشنبه، در هر اداره دولتی و غیر دولتی که کار می کنیم، در هر دانشکده و دبیرستانی که به تحصیل مشغولیم ، در هر کارگاه و کارخانه ای که بازو ها را بالا زده ایم و به تولید و سازندگی می پردازیم، در هر مغازه ای که برای خرید روزانه مراجعه میکنیم ، در هر رستوران یا کافی شاپ و چایخانه ای که برای اندکی استراحت و خوش بودن سر می زنیم، و در هر وسیله نقلیه عمومی … می باید خواست های پیشنهادی موسوی را محور گفتگو های مان کنیم و موضوعات پاسخگویی دولت در مقابل ملت، آزادی انتخابات، آزادی دربندان عقیدتی و سیاسی، آزادی تضمین شده تجمعات آرام ، آزادی قلم و کی برد را در مقیاس تمامی ایران نقل محافل کنیم و پیرامون این خواستها به تشکل و سامان بخشی هر چه مؤثرتر پرداخته و پیشبرد جنبش سبز و دست یابی به آمال انسانی مان را مقدور و ممکن سازیم. روی صحبت من بیش از همه با افراد جوان و غیور این خاک و بوم است.

 20. سب گفت:

  اینها حداقل خواسته های ماست.. حالا نوبت امتحان پس دادن دیگران است که تا چه حد نگران سرنوشت کشور اند

 21. ناشناس گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- در مورد اینکه آقای حسینیان محصول چه فرآیند اجتماعی، فکری، سیاسی و مدیریتی است بایستی محققین از حوزه‌های مختلف روانشناسی، علوم سیاسی و بویژه اسلام شناسی کار کنند و نتیجه را به عموم ملت شریف ایران و مسولین اعلام کنند.
  ۲- در مورد برخوردهای ناجوانمردانه‌ای که با برادر محسن رضایی می‌شود فکر می‌کنم خود ایشان ریشه‌یابی کنند ببینند در آن مدتی که مشغول دفاع از انقلاب و کشور در برابر تهاجمات خارجی بوده‌اند چه تمهیداتی در جبهه و پشت جبهه لازم بود تا انقلابی که خون یارانشان در راه پیروزی آن و سپس حفظ دستاوردهایش ریخته شد بدست عده‌ای افراطی نیفتد! که امروز بنده و ایشان و خیل اندشمندان و عقلای همه‌ی جناحها باید زور بزنیم تا در این کشور اعتدال اندکی راه باز کند و عقل و منطق جایگزین زور و تهدید و تکفیر و … بشود.
  ۳- بقول یکی از بزرگان کشور {ما یکجای کارمان حسابی می‌لنگد…} چیزی شبیه این جمله.
  ۴- در مورد جنایاتی که رخ داده‌است جای سخن بسیار است. آقای حسینیان باید توجه کنند که جنایات عظیمی رخ داده است که در اندکی از موارد به دلیل شوری بیش از حد دستپخت برخی و لطمه به برخی افراد غیر قابل انکار و تکفیر (مانند پدر بزرگوار مرحوم روح‌الامینی و …) حتی توسط بلندگوهای رسمی نظام نیز اعلام شده است. لکن از منظر حکومتی آیا تحمیق مردم! اطلاع‌رسانی یکسویه که دروغ مسلم است! افترا! مستمسک قراردادن حرمت امام(ره) برای مقاصد سیاسی! تهدید خیل مردم معترض در تریبونهای رسمی و غیر رسمی دینی و حکومتی! اعمال تضییقات گسترده بر علیه مخالفین و منتقدین ! ضد اسلام خواندن مسلمانان! و بسیاری دیگر جنایاتی عظیم‌تر از سرکوب و اعمال خشونتهای گیترده علیه معترضین و ایراد لطمات جانی و قتل دستگیر شدگان و … نیست.
  ۵- آیا مجموعه‌ای که از نمایش دادن پاره شدن عکس امام(ره) توسط یک فرد در میان اینهمه اعتراضات مسالمت‌آمیز نمی‌گذرد می‌توان پذیرفت که گوش عالمیان را در رثای ده‌ها!!! کشته‌شدگان اعلامی آقای حسینیان از بسیج کر نکند. شماها اگر سه کشته‌شده از بسیج داشتید تاحالا به قدر کل شهدای انقلاب و دفاع مقدس تبلیغات می‌کردید.
  ۶- آقای حسینیان! نمی‌خواهم یقین کنم که داد و قالهایتان از سر کذب است و تمایلات سرکوب همه‌ی کسانی‌که غیر شما می‌اندیشند! آقای حسینیان! شما به همان سوال همیشگی افکار عمومی (از اصولگرا و اصلاح‌طلب) بپردازید که چگونه از مرحوم سعید امامی به عنوان شهید یاد کرده‌اید(اگر کرده‌اید) و اگر غیر از این می‌اندیشید آنرا شجاعانع، شفاف، بدون دروغ به مردم بگویید. آیا میان دیدگاه شما و دیدگاه رهبر انقلاب در مورد قتلهای زنجیره‌ای و سعید امامی اختلافی در حد ضدین وجود دارد؟
  آقای حسینیان! شما بنا بر حمایتتان از سعید امامی در مظان این اتهام هستید که یا الف- با آنچه در قتلهای زنجیره‌‌ای رخ داد(حذف منتقدین از طریق قتل مخفیانه‌ی ایشان) موافقید و اساسا همان پیوری را در عرصه‌ی حکومت می‌پسندید. و یا ب- می‌اندیشید که در قضیه‌ی قتلهای زنجیره‌ای حقایقی مهم از مردم نهان شد و بصورتی مسیله جمع و جور شد(یعنی مرحوم سعید امامی فدای آبروی بقیه گشت.) و یا ….(هر آنچه که ممکن است در ذهن و عملتان دارید و تاکنون از مردم و خیلی‌ها پنهان داشته‌اید!!
  ۷- برای رضای خدا به راه اعتدال هم توجه کنید! باور کنید که افراطی‌گری مناسب این مردم و این کشور و این انقلاب و این مکتب و این دین و این انسانهای شریف نیست و عاقبت دنیایی و آخرتی را تخریب خواهد کرد.
  ۸- خدایا تو شاهد باش که بنابر وظیفه‌ی انسانی، اسلامی، انقلابی و ملی‌ام نوشتم و سعی کردم به آنها که باید بشنوند برسانم.
  آرزومند آرزوهای امام خمینی(سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران.
  از مسیولین سایت خواهشمندم که مطالب را به نحو مقتضی اطلاع رسانی کنند.

 22. tina گفت:

  dorood bar mir hosein moosaviiiiiiiiiiiiiiii

 23. علی گفت:

  درودبرموسوی

 24. منصوری گفت:

  اخه کسی نیست به اینا بگه که ما فرزندان جنگیم و موسوی نخست وزیر جنگ
  البته جنگی مدرن با جوانانی با بصیرت
  درود بر موسوی

 25. واقع بین گفت:

  ما همه ایرانی هستیم همون ایرانیایی که اتحادمون توی دنیا زبانزده. منم وقتی این نوشته ها رو میخونم گریه ام میگیره ولی به این خاطر که چه به سر ما اومده که به این اعمال روی اوردیم ما همون ایروونی هایی هستیم که چندین سال کنار هم زندگی کردیم حالا چرا باید با بازیچه قرار گرفتن احساساتمون توسط عده ای که در امریکا و انگلیس زندگی میکنند ما جاده ای برای عبور اونها بشیم همونایی که به وقتش از مهندس هم عبور میکنند واقعا متاسف هستم که هنوز عده ای توهم قبل را دارند. بهتره از خواب غفلت بیدار بشیم. ببینیم آیا واقعا کاری که داریم میکنیم درسته؟ چرا باید کاری کنیم که دشمنان همیشگی ما خوشحال بشن؟ اصلا تا به حال به این فکر کردید که چرا امریکا و انگلیس باید اینقدر از این بیرون ریختن های ما خوشحال بشن؟ به این فکر کردید که این کشورها از جان ما چی میخوان و چرا سالهاست دست از سر ما بر نمیدارند و دنبال از هم جدا کردن ما هستن؟ مگر اونا چه کاره ی ما هستن؟ اونا دلشون برای هیچ ایرانی نسوخته. ما با این کارمون به اشتباه به فکر این که برای آزادی تلاش میکنیم بیرون می اییم در صورتی که این آزادی مصادفه با افتادن به چنگال آمریکا و انگلیس. ما داریم کاری را انجام میدیم که راه را برای نفوذ این شیاطین باز میکنیم برای همینه که اینقدر خوشحالند. بیایید واقع بین باشیم هیح حکومتی در دنیا حتی این دو کشور هم اجازه نمیدن که عده ای چه کم چه زیاد بخوان علیه اش حرکتی کنند. کمی فکر کنیم و واقع بین باشیم.

 26. روح سبز گفت:

  افرین به شیر حسین خودمون..انقدر بیانیت نکات ریز و اساسی داره که اقایان نمیتوانندخوب ان رادرک کنندوصحبت ازعقب نشینی میکنند..اینهابااین سوادشان مملکت رااداره میکنند..وای به حال مامردم
  ادامه بده…باتومی مانیم….تنهایت نمیگذاریم.
  دست به دست هم میسازیم ازخاکمان کاخی بلند-که ازبادو باران نیابدگزند
  مابییییییییییییییییشماریم

 27. sahar گفت:

  …. ای بزرگ مرد تاریخ ایران لطفا از خواسته های خود کوتاه نیا به خاطر اشک چشمان مادران شهیدان مظلوم ما ایرانیان به داشتن تو افتخار می کنیم

 28. سجاد جوان گفت:

  خدایا ما در چه دورانی هستیم……………..با یک بیانیه مرجع رامیخوان حجت الاسلام کنن و حجت الاسلام را مرجع وای بر ما.

 29. راضیه گفت:

  از خدا می خواهیم کشوری سبز

 30. راضیه گفت:

  از خدا می خواهیم کشوری سبز به امید آن روز