سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اطلاعیه نیروی انتظامی: آقای سید علی موسوی در یک خیابان فرعی ترور شده است...

اطلاعیه نیروی انتظامی: آقای سید علی موسوی در یک خیابان فرعی ترور شده است

چکیده :فرماندهي نيروي انتظامي تهران بزرگ با صدور اطلاعيه‌اي توضيحاتي درباره وقايع روز عاشورا در تهران ارائه داد و اعلام كرد: سيد علي موسوي حبيبي بدون اين‌كه در صحنه اغتشاشات حضور داشته باشد در يكي از خيابان‌هاي فرعي تهران (خيابان شادمان)، به دست سرنشينان يك دستگاه خودرو با سلاح گرم هدف ترور قرار گرفته كه به علت تأخير در انتقال به بيمارستان دچار خون‌ريزي شديد شد و فوت...


کلمه: همچنین در این اطلاعیه آمده است که 2 نفر از کشته شدگان در جریان حمله و تهاجم با اشیای سخت به مأموران نیروی انتظامی زخمی و سپس کشته شدند! یک نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز در میان کشته شدگان است که بر اثر مرگ طبیعی مرده و ارتباطی به درگیریها ندارد!

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در خصوص وقايع و آشوب‌هاي ششم دي ماه مقارن با عاشوراي حسيني و فتنه‌هاي فتنه گران و تحركات عوامل سرسپرده و ضد انقلاب، نيروي انتظامي تهران بزرگ ضمن محكوم كردن اين حوادث تلخ و ناگوار به استحضار مردم شريف و مؤمن مي‌رساند نيروهاي غيور و جان بر كف انتظامي با استعانت از خداوند متعال و حمايت امت بصير و شهيد پرور، براساس وظيفه ذاتي خود براي شناسايي و دستگيري عوامل و محركان اصلي تحركات ضد انقلابي عاشوراي حسيني از هيچ كوششي فروگذار نخواهند كرد و با هرگونه هتك حرمت به مقدسات ديني و اصول و ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و باورهاي عميق مردم مسلمان ايران به شدت برخورد مي‌كنند.
در اين اطلاعيه آمده است: در روز عاشوراي حسيني فتنه‌گران با سوءاستفاده از خويشتنداري مأموران خدوم نيروي انتظامي و با برنامه‌ريزي قبلي و هدايت و فراخوان بيگانگان، اقدام به تحركات ضدانقلابي، تخريب اموال دولتي، عمومي و شخصي، ضرب و شتم عزاداران حسيني و حمله به مأموران انتظامي كردند كه با بررسي‌هاي صورت گرفته وضعيت جان باختگان اين حوادث براي آگاهي افكار عمومي به شرح زير اعلام مي‌شود:
ـ آقاي سيد علي موسوي حبيبي بدون اين‌كه در صحنه اغتشاشات حضور داشته باشد در يكي از خيابان‌هاي فرعي تهران (خيابان شادمان)، در حدود ساعت 12 الي 13 ‌ششم دي در حين حركت، به دست سرنشينان يك دستگاه خودرو با سلاح گرم هدف ترور قرار گرفته كه به علت تأخير در انتقال به بيمارستان دچار خون‌ريزي شديد شد و فوت كرد.
تحقيقات گسترده براي شناسايي عنصر يا عناصر تروريست ادامه دارد.
ـ 2 نفر با هويت معلوم در روز ياد شده در تقاطع خيابان‌هاي انقلاب و حافظ در جريان حمله و تهاجم با اشياي سخت به مأموران نيروي انتظامي زخمي شدند و پس از انتقال به بيمارستان جان باختند.
ـ يك نفر با هويت نامعلوم به علت سقوط از پل و 2 نفر با هويت معلوم بر اثر برخورد خودرويي با آنان در تجمع اغتشاش‌گران جان باختند. تحقيقات درباره اين موارد ادامه دارد.
ـ يك نفر با هويت نامعلوم در جريان اغتشاشات با ضربات كارد كشته شده است.
پليس تهران در اين اطلاعيه اعلام كرده است: اين كه جسد فردي با هويت معلوم و داراي سوابق كيفري در دادسراي مبارزه با مواد مخدر نيز در نزديكي محل حوادث روز ياد شده توسط مأموران كلانتري كشف شده كه بر اثر مرگ طبيعي فوت كرده و ارتباطي با اغتشاشگران و درگيري‌ها نداشته است.
تحقيقات براي شناسايي هويت جان‌باختگان ناشناس نيز توسط پليس آگاهي نيروي انتظامي ادامه دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “اطلاعیه نیروی انتظامی: آقای سید علی موسوی در یک خیابان فرعی ترور شده است”

 1. احمد گفت:

  قتل الخراصون سوره ذاریات آیه 10

  مرگ بر دروغگویان

 2. ali گفت:

  تمام کشتارها بدست لباس شخصی ها بسیج ویکان ویژه بود هزاران چشم شاهدماجراها بود.این عاشورای واقعی را هرگز فراموش نمیکنیم

 3. ايرانبان گفت:

  و اينها هم تمام ماشينهايشان را خودشان آتش زدند . تمام موتورها را خودشان سوزاندند . فلسطينيها آتش زدند . از ونزوئلا بنزين آورده بودند .

 4. س گفت:

  لااقل بگذارند تشیع پیکر این عزیز باشکوه توسط مردم انجام شود و مردم سبز نشان دهند که حسین حسین شعارشان است و شهادت افتخارشان …

 5. احمد گفت:

  موتور سوارها هیچ رحمی نداشتند و از شمر بدتر هستند. بدانند جایشان قعر جهنم است