سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بیانیه مجمع روحانیون مبارز به مناسبت حوادث عاشورا...

بیانیه مجمع روحانیون مبارز به مناسبت حوادث عاشورا

چکیده :چماقداران با شعار حیدر، حیدر به مجالس دیگری در تهران و بعضی شهرها که به بزرگداشت عاشورا بر پا شده بود حمله و جسارت کردند و پاره ای از آنها را تعطیل کردند و در روز عاشورا نیز حوادث تلخی پیش آمد که منجر به کشته و زخمی شدن عده ای از هموطنان در تهران و بعضی از شهرها گردید و یکی از کشته شدگان خواهر زاده نخست وزیر محبوب حضرت امام جناب آقای مهندس موسوی...


کلمه: مجمع روحانیون مبارز به مناسبت حوادث خونبار عاشورا بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به نقل از سایت مجمع به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عاشواری حسینی بزرگترین خاستگاه و الهام بخش انقلاب اسلامی و راهنمای ملت شریف ایران در مسیر عزت و آزادی و سربلندی بوده است. انتخاب حسینیه به عنوان پایگاه رهبری انقلاب و ارشاد جامعه از سوی حضرت امام از این پایگاه، خود نشانه پیوند میان این دو حادثه تاریخ ساز است.

امروز باید خون گریست که در عاشورای حسینی و به دنبال انواع اهانت ها به بیت و میراث امام از سوی مدعیان دروغین طرفداری از انقلاب به حسینیه ای که تداعی کننده یاد و نام امام بوده و هست، جسارت شد و به مجلس آرام بزرگداشت عاشورا با چوب، چماق و زنجیر و با شعارهای اهانت آمیز حمله کردند، زدند و بستند وشکستند و بدین وسیله هم به عاشورا و هم به امام خمینی(س) جسارت را به اوج خود رساندند و مردم بیگناه را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادند. شگفتا کسانی که به بهانه جنایت پاره کردن عکس امام هر چه خواستند کردند و گفتند و یاران امام و انقلاب را مورد اهانت و جسارت قرار دادند، اینک متاسفانه به حسینیه ای حمله و اهانت می کنند که بیش از هر چیز و هر جا یاد آور نام و بزرگی حضرت امام است.

چماقداران با شعار حیدر، حیدر به مجالس دیگری در تهران و بعضی شهرها که به بزرگداشت عاشورا بر پا شده بود حمله و جسارت کردند و پاره ای از آنها را تعطیل کردند و در روز عاشورا نیز حوادث تلخی پیش آمد که منجر به کشته و زخمی شدن عده ای از هموطنان در تهران و بعضی از شهرها گردید و یکی از کشته شدگان خواهر زاده نخست وزیر محبوب حضرت امام جناب آقای مهندس موسوی بود.

مجمع روحانیون مبارز ضمن محکوم کردن این رفتارهای ضد اسلامی و ضد قانونی به خانواده های محترم این عزیزان به ویژه جناب آقای مهندس موسوی تسلیت می گوید. ما نیز مانند میلیون ها مسلمان ایرانی این جنایات را ناباوارانه می بینیم و نمی دانیم چرا مسؤولان نظام جمهوری اسلامی اجازه می دهند که این چنین به امام و انقلاب و مردم اهانت شود و بدخواهانی با آزادی و امنیت کامل سبب دور شدن مردم از انقلاب و نظامی گردند که برای پیروزی و استقرار آن هزینه های سنگینی پرداخت شده است. اما این را می دانیم که غیرت خداوند بزرگ به دفاع از بندگان بی دفاع و مظلوم دست این جاهلان فریب خورده و صحنه گردانان پشت پرده را قطع خواهد کرد.

مجمع روحانیون مبارزDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “بیانیه مجمع روحانیون مبارز به مناسبت حوادث عاشورا”

 1. طلبه گفت:

  سلام عليكم
  با اين بيانيه بايد گفت:
  الاسلام و السلام
  متأسفم،دنيا اينقدر فريبنده است،كه اهانت به سيدالشهداء را قيام عاشورايي مي خوانيد.
  توبه كنيد…

 2. آرمان گفت:

  توبه بر جاهلان فریب خورده دین واجب تر است برادر من. اگر کشتار مردم در روز عاشورا را تایید می کنید وای بر شما که باید روزی در مقابل شهدای کربلا بایستید.

 3. علی بلدچی گفت:

  در روز عاشورا خون مردم بی گناه را می ریزند و سپس آنها را حرمت شکن قلمداد می کنند! وای بر شما که این گونه سخیف سخن می گویید و به نام حسین خون هموطنانتان را می ریزید.

 4. زوح الله گفت:

  وای بر شما..
  چرا منافقانه عمل می کنید ..
  اینقدر دم از امام انقلاب نزنید و از نام امام عزیز سوء استفاده نکنید
  مردم بر اعمال شما آکاهند.

 5. ناشناس گفت:

  خسته شدیم اینقدر گفتید کشتن و کشتن و کشتن…
  چرا علیه نظام کمر بستین و با دروغ پردازی، شهیدسازی می کنید؟!