سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

فارس: امروز کسی کشته نشده است

چکیده :يك منبع انتظامي اعلام كرد علي‌رغم دروغ‌پردازي‌ رسانه‌هاي بيگانه، تا اين لحظه هيچ‌گونه گزارشي مبني بر كشته شدن افرادي در اغتشاش امروز گزارش نشده...


کلمه: خبرگزاری فارس بعد از ظهر امروز در خبری ادعا کرد :رسانه هاي وابسته به صهيونيسم با بزرگنمايي آشوب در برخي خيابان ها و دميدن در صحنه اغتشاش ادعا كردند اين حوادث چند كشته داشته است.

يك منبع انتظامي اعلام كرد علي‌رغم دروغ‌پردازي‌ رسانه‌هاي بيگانه، تا اين لحظه هيچ‌گونه گزارشي مبني بر كشته شدن افرادي در اغتشاش امروز گزارش نشده است.

اين منبع انتظامي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس اخبار منتشر شده توسط برخي رسانه‌هاي خارجي از جمله العربيه مبني بر كشته شدن چندين نفر در اغتشاشات امروز را تكذيب كرد.

وي افزود: تا اين لحظه گزارشي مبني بر كشته شدن فرد يا افرادي به دست پليس نرسيده است در حوادث امروز چندين نفر از نيروهاي پليس و اغتشاش‌گران مجروح شده‌اند.

خبرگزاری فارس همچنین در ادامه ادعا کرد: عزاداران حسيني با پايان مراسم از هيئت ها و دسته جات عزادار براي برخورد با اهانت كنندگان به حضرت سيدالشهدا و روز عاشورا به صورت دسته هاي خودجوش به سمت برخي خيابانهاي مركزي تهران حركت كردند. با اين حال نيروي انتظامي مراقب بود تا از بروز درگيري مردم با اراذل و اوباش و افراد فريب خورده جلوگيري كند.

حضور مردم به حدي بود كه تجمع آشوبگران با گذشت دقايقي از نماز ظهر عاشورا به دچار اضمحلال شد. رسانه هاي اجنبي گفته بودند كه مي خواهند عاشوراي سبز در ايران راه بياندازند.

در حال حاضر شرايط آرامي در تهران حاكم است و مردم نيز اغتشاش‌گران را متفرق كرده‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “فارس: امروز کسی کشته نشده است”

 1. مرتضی گفت:

  خبرگزاری فارس = دروغ گوی بزرگ = مردم فریب ماهر

 2. hossein گفت:

  فارس كه راست گوييش ( شما يخوانيد دروغ گوييش ) براي بيشتر مردم ايران ثابت شده .

 3. iran گفت:

  خطبه حضرت زینب بعد از واقعه کربلا را باید برای این آقایان خواندبخداتا قیامت خون گریه کنید بخشوده نخواهید شد ما کربلائی دوباره را دیدیم وهرگز فراموش نمیکنیم.

 4. علی گفت:

  تا کی فریب؟

 5. Narges گفت:

  در واقع فارس درست می گه. کسی کشته نشده. چند نفر به شهادت رسیدند.

 6. شاهین گفت:

  من هر روز 5 بار فارس رو نگاه میکنم. تا ذره ای تنفرم از این دولت و جیره بگیرانش کم نشود.

 7. یا جبار گفت:

  دیری نیست که جابریت خدا دامانشونو بگیره، فقط باید حلیم بود.

 8. یا جبار گفت:

  دیری نیست که جابریت خدا دامانشونو بگیره

 9. خادم گفت:

  مثل تمام شئون در این حکومت دوباره فرعیات به جای اصول. سوت و کف : وا اسلاما، اما
  کشتار، جنایت، دروغ، تهمت: گوارای وجود فرزندان ولی… . مثل 30 سال آزگار که کل جامعه غرق لجن و بی اخلاقی و دروغ و ما دنبال اینکه صغرا خانوم چادرش رنگی باشه یا فقط مشکی. ای خداا … این مردم دارن مکافات چیو میکشند؟