سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گزارشی از درگیری در زنجان و تهران درپی جلوگیری از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله ...

گزارشی از درگیری در زنجان و تهران درپی جلوگیری از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله منتظری

چکیده :گزارش هایی هم از برگزاری تجمعی به یاد آیت الله منتظری در میدان امام خمینی در تهران منتشر شده كه گفته می شود به تشنج كشیده شده...


کلمه:مأموران امنیتی از برگزاری مراسم ترحیمی كه قرار بود بعد از ظهر روز پنج شنبه در زنجان برای آیت الله منتظری برگزار شود جلوگیری كرده اند و به همین دلیل درگیری هایی در این شهر اتفاق افتاده است.

یك منبع موثق به بی بی سی فارسی گفت كه مأموران امنیتی در مسجدی را كه برای برگزاری این مراسم در نظر گرفته شده بود بسته اند و از ورود افراد ممانعت كرده اند.

به گفته او، پس از این اقدام مأموران امنیتی، درگیری هایی میان علاقه مندان به شركت در مراسم ترحیم آقای منتظری با مأموران رخ داده است و عده ای مصدوم و عده دیگری بازداشت شده اند.

ظاهرا اكثر بازداشت شدگان یكی دو ساعت بعد آزاد شده اند.

گفته می شود یكی از بستگان آیت الله اسدالله بیات زنجانی هم در میان بازداشت شدگان بوده است؛ او هنگامی كه پس از بسته شدن در مسجد، در خیابان مشغول خواندن قرآن بوده، بازداشت شده است.

آقای بیات زنجانی در اطلاعیه ای از مردم زنجان دعوت كرده بود در مراسم ترحیم آقای منتظری شركت كنند.

پیش تر جلوی برگزاری مراسم ترحیمی كه قرار بود برای آیت الله منتظری در اصفهان برگزار شود هم گرفته شده بود و خانواده آقای منتظری مجبور شده بودند به دلیل جو ملتهب قم و فشار هواداران دولت از برگزاری مراسم سوم و هفتم درگذشت آقای منتظری خودداری كنند.

گزارش هایی هم از برگزاری تجمعی به یاد آیت الله منتظری در میدان امام خمینی در تهران منتشر شده كه گفته می شود به تشنج كشیده شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “گزارشی از درگیری در زنجان و تهران درپی جلوگیری از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله منتظری”

  1. علي گفت:

    از سايه خودشونم ميترسن

  2. حسن حسنی گفت:

    خداوند روحش را شاد کند ودر پناه ایزد متعال نامش ابدی باشد حسن