سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حاشیه های مراسم سومین روز رحلت آیت الله منتظری در نجف آباد...

حاشیه های مراسم سومین روز رحلت آیت الله منتظری در نجف آباد

چکیده :در پایان مراسم و هنگام خروج آیت الله طاهری از حسینیه، نیروهای لباس شخصی به جمعیت داخل مسجد هجوم آورده و قصد تعرض به آیت الله طاهری را داشتند که با مقاومت مردم روبه رو...


کلمه:بعد از سرکوب شدید نیروهای امنیتی و جلوگیری از برگزاری مراسم ترحیم آیت الله منتظری در مسجد سید اصفهان، مردم اصفهان و نجف آباد ساعت 14:30 در حسینیه اعظم شهر نجف آباد گرد هم آمدند و مراسم سومین روز رحلت آن فقیه عالیقدر را برگزار کردند.

در این مراسم پرشکوه آیت الله طاهری، احمد منتظری، حجت الاسلام کوشا و رئیس دفتر آیت الله صانعی حضور داشتند.

به گزارش جرس، احمد منتظری، فرزند فقیه عالیقدر در سخنانی کوتاه از مردم این شهر و همه عزادارن این مرجع وارسته تشکر کرده و با اشاره به فضایل آیت الله العظمی منتظری از مردم خواست آرامش خود را حفظ کنند.

حجت الاسلام کوشا نیز در سخنانی مقبولیت، مقام علمی، شجاعت، صداقت و پیشتازی در احقاق حقوق انسان ها را از فضایل برتر آیت الله العظمی منتظری برشمرده و گفت: فقیع عالیقدر از تنها افرادی بودند که در مجلس خبرگان اول از حقوق اقلیت ها به خصوص ارامنه دفاع کردند.

پس از اتمام سخنرانی و تلاوت قرآن، جمعیت به عزاداری و سینه زنی پرداخت و شعارهایی  سردادند.

در پایان مراسم و هنگام خروج آیت الله طاهری از حسینیه، نیروهای لباس شخصی به جمعیت داخل مسجد هجوم آورده و قصد تعرض به آیت الله طاهری را داشتند که با مقاومت مردم روبه رو شدند.

هنگام خروج جمعیت از حسینیه نیروهای لباس شخصی به یکباره هجوم آوردند و مراسم را به خشونت کشیدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “حاشیه های مراسم سومین روز رحلت آیت الله منتظری در نجف آباد”

  1. Nirvana گفت:

    Dorrod bar shoma va dorrodha bar in melate bozrgvar va azade!