سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور خانواده زندانيان سياسي در مراسم تشييع پيكر آیت الله منتظري...

حضور خانواده زندانيان سياسي در مراسم تشييع پيكر آیت الله منتظري

چکیده :درحين انجام مأموريت نيروهاي امنيتي، خانواده زندانيان و ديگر مسافران كوي دوست با ختم صلوات براي شادي روح مطهر مرجع تقليد بزرگ شيعيان و نيز قرائت ادعيه آرامش خود را حفظ كرده و پس بازداشته شدن از سفر همان نيمه شب به طرق ديگري راهي شهر قم و بيت مكرم آن بزرگوار...


کلمه:تعدادي از خانواده هاي زندانيان سياسي از روز گذشته با سفر به شهر قم در بيت مكرم آيت الله منتظري حضور پيدا كرده و ضمن عرض تسليت به خانواده ارجمند و معزّز ايشان و قدرداني از زحمات ارزشمند آن بزرگوار در طول حيات طيبه اش و توجه به مسائل و مصائب روز بويژه اتفاقات ناگوار و تلخ بعد از انتخابات دهم، با پيكر مطهر فقيه عاليقدر و مجاهد نستوه، مرجع تقليد شيعيان در فضايي آكنده از سوز و گداز وداع كردند.

به گزارش کلمه  به نقل از همسر یکی از زندانی های سیاسی شب گذشته اتوبوس حامل خانواده ها و تعدادي از فعالان مدني كه از ميدان 7 تير به سوي قم حركت كرده بود در ميدان انقلاب توسط نيروهاي لباس شخصی متوقف شد و بيش از يك ساعت در محاصره تعداد زيادي از نيروها  که با خشونت و بي ادبي به خانواده معظم شهداء و جانبازاني كه در آن جمع حضور داشتند،رفتار کردند.

این افراد با خودداري از نشان دادن كارت شناسايي و حكم ،عليرغم تأكيد دادستان تهران كه در پي حمله لباس شخصي ها به مراسم دعاي كميل گفته بود بدون مشاهده حكم نبايد به خواسته آنان تن داده مي شد، اقدام به جمع آوري كارت شناسايي و تلفن هاي همراه حاضرين شده و تعدادي از فعالان مدني را بازداشت كردند.

در حين انجام ماموريت نيروهاي امنيتي، خانواده زندانيان و ديگر مسافران  با ختم صلوات براي شادي روح مطهر مرجع تقليد بزرگ شيعيان و نيز قرائت ادعيه آرامش خود را حفظ كرده و پس بازداشته شدن از سفر همان نيمه شب به طرق ديگري راهي شهر قم و بيت مكرم آن بزرگوار شدند تا انجام تكليف كنند و دِين خود را به پاسدارحقيقي اسلام ناب محمدي و همراه و پشتيبان واقعي مردم ادا كنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.