سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رسانه حامی احمدی‌نژاد: شعار علیه احمدی‌نژاد فتنه داعشی رجانیوز بود...

رسانه حامی احمدی‌نژاد: شعار علیه احمدی‌نژاد فتنه داعشی رجانیوز بود

چکیده : به نظر می‌رسد با توجه به اینکه تیم رجانیوز و عقبه امنیتی آن همگی در گذشته با حامیان کنونی احمدی‌نژاد در یک باند بوده‌اند از شیوه‌ها و طرز عمل‌های یکدیگر برای تخریب رقیب یا منتقدان اطلاع دقیق دارند؛ شیوه‌هایی که در دوران نزدیک النظری احمدی‌نژاد در مقیاس بسیار وسیع در حمایت از وی و علیه بزرگان کشور نظیر موسوی، هاشمی، سیدحسن خمینی و خاتمی به‌کار گرفته می‌شد ...


یک رسانه حامی احمدی‌نژاد با اشاره به شعارهای عده‌ای در تشییع‌جنازه شهدای ترور تهران علیه احمدی‌نژاد آن را فتنه داعشی سایت رجانیوز دانست و نوشت:‌«کیست که نداند سبز شدن چهار اوباش سر راه دکتر احمدی‌نژاد در مراسم تشییع‌جنازه شهدای ترور، بدون هماهنگی تشکیلات خاصّی باشد؟! چون مسیر شخصیت‌ها مشخص است و همان‌گونه که مسیر ایشان را مأموران خادم نما یافتند و سدّ راهش شدند، این مأموریت ضد امنیتی، رجانیوز نیز کاملاً رسواست!».

به گزارش کلمه، به نظر می‌رسد با توجه به اینکه  تیم رجانیوز و عقبه امنیتی آن همگی در گذشته با حامیان کنونی احمدی‌نژاد در یک باند بوده‌اند از شیوه‌ها و طرز عمل‌های یکدیگر برای  تخریب رقیب یا منتقدان اطلاع دقیق دارند؛ شیوه‌هایی که در دوران نزدیک النظری احمدی‌نژاد در مقیاس بسیار وسیع در حمایت از وی و علیه بزرگان کشور نظیر موسوی، هاشمی، سیدحسن خمینی و خاتمی به‌کار گرفته می‌شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.