سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ایران یک پارچه به احترام او خواهد ایستاد...

ایران یک پارچه به احترام او خواهد ایستاد

چکیده :رحلت پدر امت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، تلخ ترین خبر برای ملت بزرگ ایران پس از ارتحال امام عظیم الشان است. نه تنها تاریخ معاصر ایران بلکه تاریخ ایران و منطقه مردانی به عظمت او کمتر دیده است. او سرمایه ای بی بدیل و در تراز اساطیر برای کشور و نظام بود و در حالی به امام خویش پیوست که در همه این سالها برای حفظ میراث حضرت امام مورد طعن رفیق و هجوم رقیب قرار داشت....


ابوالفضل فاتح در یادداشتی در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

رحلت پدر امت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، تلخ ترین خبر برای ملت بزرگ ایران پس از ارتحال امام عظیم الشان است. نه تنها تاریخ معاصر ایران بلکه تاریخ ایران و منطقه مردانی به عظمت او کمتر دیده است. او سرمایه ای بی بدیل و در تراز اساطیر برای کشور و نظام بود و در حالی به امام خویش پیوست که در همه این سالها برای حفظ میراث حضرت امام مورد طعن رفیق و هجوم رقیب قرار داشت.

هاشمی رفسنجانی بک بار از سوی منافقین فرقان هدف ترور قرار گرفت، یک بار با رد صلاحیت در انتخابات نظامی که از موسسین و ارکانش بود مظلومانه ترور شخصیت شد و این بار به ملکوت اعلی پیوست. تا چند دهه فقدان او تا مغز استخوان محسوس خواهد بود و نارفیقان در روسیاهی سالها ایذا و رنج و تخریب او خواهند ماند.

افسوس و اندوه بی التیامی است. به چه کسی تسلیت بگوییم؟

ایران یکپارچه به احترام او خواهد ایستاد.

خدایش رحمت کند.

ابوالفضل فاتح


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.