سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار آیت‌الله هاشمی با خانواده زندانیان سیاسی؛ ابراز همدردی و انتقاد از سختگیری...
» ابراز امیدواری رئیس مجمع تشخیص مصلحت برای آزادی همه زندانیان سیاسی

دیدار آیت‌الله هاشمی با خانواده زندانیان سیاسی؛ ابراز همدردی و انتقاد از سختگیری‌ها

چکیده :آیت‌الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز در دیدار خانواده‌های جمعی از زندانیان سیاسی، با اظهار امیدواری از فراهم شدن زمینه‌ها برای آزادی همه زندانیان سیاسی، گفت: در همه سطوح نظام کسی منفعتی برای جامعه متصور نمی‌شود که عده‌ای با اتهامات سیاسی محبوس باشند....


آیت‌الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز در دیدار خانواده‌های جمعی از زندانیان سیاسی، با اظهار امیدواری از فراهم شدن زمینه‌ها برای آزادی همه زندانیان سیاسی، گفت: در همه سطوح نظام کسی منفعتی برای جامعه متصور نمی‌شود که عده‌ای با اتهامات سیاسی محبوس باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه این دیدار اختلافات سلیقه و نظر را بر اساس روایتی از پیامبر اکرم(ص) «رحمه» خواند و گفت: آنچه که قرآن مسلمانان و به طور کلی انسان‌ها را از آن نهی کرده، تنازع است که فرد و اجتماع را فشل می‌سازد.

ایشان تعمیق فعالیت‌های نهادهای مدنی برای رشد آگاهی مردم مؤثر و ضروری دانست.

در آغاز این دیدار هر یک از زنان عضو خانواده‌های زندانیان سیاسی، گزارشی از وضعیت جسمی و قضائی زندانی خویش ارائه و به خاطر بعضی از سختگیری‌های سلیقه‌ای گلایه کردند.

آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی ضمن ابراز همدردی با خانواده زندانیان سیاسی و تاکید بر اینکه” قبل و بعد از پیروزی انقلاب” از شرایط زندان و زندانی آگاهی دارد، آنان به صبر و تحمل دعوت کرد و گفت: مطمئن باشید مطالب شما را به جاهایی که لازم است، منتقل می‌نمایم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.